World of Warcraft: Shadowlands ma nieoczekiwane wymagania na PC

World of Warcraft: Shadowlands ma nieoczekiwane wymagania na PC

Nie jest tajemnicą, że na nadchodzące wydanie World of Warcraft czeka wielu graczy: Shadowlands. Ponadto, większość funkcji, które dodatek ten doda do gry, została już ujawniona i są one obecnie testowane w becie przez tych, którzy mają do niej dostęp. Brakowało jeszcze ważnej informacji, a były to wymagania systemowe potrzebne do gry na PC. Większość ludzi spodziewała się, że nie będą one zbyt wysokie, ale dość zaskakująco, Blizzard zdaje się prosić o coś, co nie jest tak naprawdę typowe. Poniżej można sprawdzić, jakie są minimalne i zalecane wymagania do gry w World of Warcraft: Shadowlands na PC.

Minimalne:

System operacyjny: Windows 7 64-bitowy
Procesor: Intel Core i5-3450 lub AMD FX 8300
GPU: Nvidia GeForce GTX 760, AMD Radeon RX 560, lub Intel UHD 630 (45W) (procesor graficzny zgodny z DirectX 11 i 2GB VRAM)
RAM: 4GB (8GB przy użyciu zintegrowanej grafiki)
Dysk: SSD, 100GB dostępnej przestrzeni
Wejście: Wymagana klawiatura i mysz, inne urządzenia wejściowe nie są obsługiwane

Zalecane:

System operacyjny: Windows 10 64-bitowy
Procesor: Intel Core i7-6700K lub AMD Ryzen 7 2700X
GPU: Nvidia GeForce GTX 1080 lub AMD Radeon RX Vega 65 (procesor graficzny zgodny z DirectX 12 i 8GB VRAM)
RAM: 8GB
Dysk: SSD, 100GB dostępnej przestrzeni
Wejście: Mysz wieloprzyciskowa z kółkiem przewijania

 

 

Informacja została pobrana bezpośrednio ze strony World of Warcraft: Shadowlands i chociaż wymagania nie wydają się być zbyt wysokie, jest kilka godnych uwagi rzeczy. Pierwszą z nich jest to, że Blizzard prosi o dysk SSD do zainstalowania gry. Jest to zupełnie niezwykłe i do tej pory to gracz decydował, jakiego rodzaju pamięci masowej użyje do zainstalowania dowolnej gry. Chociaż w dzisiejszych czasach dyski SSD są dość powszechne i są dość często używane do instalowania gier ze względu na ich wyższą prędkość, jest wiele osób, które nie mają dysków SSD w swoich komputerach. Może to być tylko sugestia z ich strony, ale nie ma sensu mieć jej wtedy jako wymogu. Drugą rzeczą, na którą zwróciliśmy uwagę jest to, że lista wymagań określa, że World of Warcraft: Shadowlands nie będzie obsługiwać innych urządzeń wejściowych niż klawiatura i mysz. Więc jeśli ktoś oczekiwał, że będzie grał w grę z kontrolerem i klawiaturą lub czymś podobnym, można już o tym zapomnieć.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Are you prepared to step onto the pitch in EA Sports FC 24, where victory is just a goal away and the thrill of the game knows no bounds? Get ready for the ultimate football experience. Are you up for the challenge?
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare