Blizzzard ujawnia wymagania World of Warcraft: Shadowlands na PC

Blizzzard ujawnia wymagania World of Warcraft: Shadowlands na PC
10 sie 2020, 18:01

World of Warcraft ma miliony graczy i to z dobrego powodu. Mimo, że MMORPG Blizzarda ma wielu krytyków, oferuje dość solidne doświadczenie i choć ewoluował od czasu wydania gry w 2004 roku, nadal jest jednym z najlepszych, jakie można znaleźć w sieci. Jest wielu graczy, którzy nawiązali relację miłości/nienawiści z grą i którzy wracają za każdym razem, gdy pojawia się nowe rozszerzenie, aby opuścić ją miesiąc później, gdy doświadczą większości z tego, co gra ma do zaoferowania, ale ogromna większość pozostaje w grze i stworzyli mniej lub bardziej solidną społeczność graczy, którzy wspierają grę. Oczywiście, jednym z najważniejszych momentów dla tych graczy jest moment, kiedy nowe rozszerzenie jest wydawane, a wkrótce nadejdzie taki moment. World of Warcraft: Shadowlands będzie ósmym rozszerzeniem franczyzy i podobnie jak jego poprzednicy, doda wiele nowych treści i nowości do gry.

World of Warcraft: Shadowlands przeniesie graczy do nowego świata, w którym będą musieli znaleźć sojuszników do walki z nowymi zagrożeniami. Sylvanas przełamał zasłonę pomiędzy światem żywych i Shadowlands i jak zwykle, gracze będą w centrum akcji. To nowe rozszerzenie wprowadzi również nowy system levelowania, mechanikę rozgrywki, frakcje do przyłączenia się i ziemie do zbadania.

 

 

Zanim to wszystko nastąpi, musisz się upewnić, że będziesz w stanie doświadczyć tego prawidłowo, a pierwszym krokiem jest znajomość wymagań, jakie musi spełniać Twój komputer, aby móc uruchomić grę. Chociaż oryginalny World of Warcraft nie był tak wymagający pod względem sprzętowym, ulepszenia grafiki dokonane w grze na przestrzeni lat spowodowały, że poprosił o lepsze komputery i World of Warcraft: Shadowlands nie będzie wyjątkiem od tej reguły. Jeśli grasz w World of Warcraft w tej chwili, jest mało prawdopodobne, że będziesz musiał zmodyfikować swój komputer, ale jeśli chcesz grać na ustawieniach maksymalnych i uruchomić dużą ilość dodatków, być może będziesz musiał dokonać pewnych zmian.

Minimalne wymagania

System operacyjny: System operacyjny Windows 7 64-bitowy
Procesor: Procesor Intel Core i5-3450 / AMD FX 8300
Grafika: NVIDIA GeForce GTX 760 / AM Radeon RX 560 Intel UHD 630 (45W). Zgodny z DirectX® 11 procesor graficzny z 2 GB pamięci VRAM
Pamięć: 4 GB pamięci RAM (8 GB dla kompatybilnej grafiki zintegrowanej)
Dysk: 100 GB dostępnej przestrzeni
Internet: Połączenie szerokopasmowe

Zalecane wymagania

System operacyjny: System operacyjny Windows 10 64-bitowy
Procesor: Intel Core ™ i7-6700K / AMD Ryzen 7 2700X
Grafika: NVIDIA GeForce® GTX 1080 / AMD Radeon RX Vega 64. Zgodny z DirectX® 12 procesor graficzny z 2 GB pamięci VRAM
Pamięć: 8GB RAM
Dysk: 100 GB dostępnej przestrzeni
Internet: Połączenie szerokopasmowe

 

 

Oczywiście, inną rzeczą, którą musisz zrobić, aby zagrać w World of Warcraft: Shadowlands jest kupno dodatku, a nasza porównywarka może pomóc Ci go znaleźć w dowolnej chwili w najlepszej cenie.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Grab your machete, Dead Island 2 zombies are underway! - 58
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare