Instant Gaming EU
 
 

Aktualizacja 9.1 do Shadowlands pojawi się jeszcze w tym miesiącu

Aktualizacja 9.1 do Shadowlands pojawi się jeszcze w tym miesiącu

Wszyscy gracze World of Warcraft długo czekali, ale już wkrótce będą mogli kontynuować odkrywanie historii w Shadowlands. Rozszerzenie zostało wydane kilka miesięcy temu i zdecydowana większość graczy zdążyła już zbadać każdy zakątek Krain Cienia i pokrzyżować plany Sire Denatriusa po pokonaniu go i jego sług w Zamku Nathria. Po miesiącach powtarzania światowych questów i mitycznych lochów, gracze World of Warcraft nie mogą się doczekać, aby dowiedzieć się, co dalej z planami Jailera, który próbuje uwolnić się z Paszczy i przejąć kontrolę nad Krainami Cienia. Na szczęście Burning Crusade Classic było schronieniem dla wielu z tych graczy, ale nadejście aktualizacji 9.1 prawdopodobnie zmieni wszystko, sprowadzając sporą liczbę graczy z powrotem do głównej gry.

Blizzard potwierdził wczoraj, że Aktualizacja 9.1 dla World of Warcraft nadejdzie wreszcie w tym miesiącu. Wybrana data to 29 czerwca i choć kolejne miesiące zazwyczaj rejestrują mniejszą liczbę graczy ze względu na letnie wakacje, jesteśmy pewni, że znajdzie się sporo osób, które podejmą wysiłek zalogowania się do gry, by odkryć nową zawartość.

Aktualizacja 9.1 przyniesie nowy rajd, Sanctum of Domination, w którym gracze będą musieli pokonać nowych bossów wewnątrz Thorghast, aby dotrzeć do ostatecznej walki z Sylvanas Windrunner. Aktualizacja przyniesie również nowe zadania i nagrody, a maksymalny poziom dostępnych przedmiotów zostanie podniesiony. Pojawi się także nowy world boss, nowy affix dla mitycznych lochów, nowy sezon PvP oraz nowe kampanie i poziomy przymierza. Wreszcie, po wydaniu patcha będzie można latać w Shadowlands, dzięki czemu wszystko stanie się nieco mniej czasochłonne.

 

 

Jeśli jesteś jednym z tych, którzy odłożyli Shadowlands do czasu wydania nowej zawartości, powinieneś zaznaczyć 29 czerwca w swoim kalendarzu i być gotowym do aktualizacji gry przed tą datą, aby być gotowym na wszystkie nowe rzeczy nadchodzące wraz z patchem. Jeśli nadal grasz, masz ledwie kilka tygodni na przygotowanie się.

 

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare