Pre-patch World of Warcraft: Shadowlands jest już dostępny

Pre-patch World of Warcraft: Shadowlands jest już dostępny

Chociaż premiera World of Warcraft: Shadowlands została opóźniona, Blizzard wypuściła pre-patch, który przygotowuje World of Warcraft do nadchodzącej ekspansji. Ta aktualizacja, którą wszyscy posiadacze gry mogą pobrać za darmo, zawiera jedne z najbardziej oczekiwanych funkcji, jakie World of Warcraft: Shadowlands wprowadza do głównej gry, a mianowicie przebudowę systemu levelowania, który zredukował poprzednie 120 poziomów do 50 oraz dodanie wielu zupełnie nowych opcji personalizacji postaci.

Pierwszą rzeczą, jaką można zauważyć podczas łatania gry, jest to, że być może trzeba będzie zaktualizować sterowniki karty graficznej, ale po tym, można zagłębić się w nowy interfejs projektowania postaci, jeśli chcesz doświadczyć, jak leveluje się postacie w Exile's Reach, nowej strefie, która służy jako wprowadzenie do gry, a także samouczek, który pokazuje graczom wszystko, co muszą wiedzieć o nowoczesnej rozgrywce World of Warcraft. Po osiągnięciu poziomu 10 i ukończeniu eksploracji Exile's Reach, będziesz musiał zdecydować, czy kontynuować swoją przygodę w Battle for Azeroth, czy w innych strefach z poprzednich rozszerzeń World of Warcraft, przygotowując się do wydania World of Warcraft: Shadowlands.

 

 

Zauważysz również, że nieumarli zaczęli najeżdżać niektóre części Azeroth w wyniku przełamania przez Sylvanasa bariery pomiędzy naszą rzeczywistością a Shadowlands i będziesz miał możliwość zabawy, walcząc z nimi lub stając się samemu zombie, zdobywając nagrody, niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym graczem World of Warcraft.

Nowa data premiery World of Warcraft: Shadowlands została oficjalnie potwierdzona i wchodzi w życie 27 października. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz znaleźć najlepszą cenę, aby kupić rozszerzenie za pomocą naszej porównywarki.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare