Nowe rozszerzenie do World of Warcraft zostanie ujawnione w przyszłym miesiącu

Nowe rozszerzenie do World of Warcraft zostanie ujawnione w przyszłym miesiącu

Activision Blizzard wciąż pogrążony jest w głębokich kontrowersjach związanych z niewłaściwym zarządzaniem kryzysem spowodowanym pozwem sądowym z letniego okresu. Na ostateczne konsekwencje takiego wydarzenia trzeba będzie jeszcze trochę poczekać. Tymczasem zakup firmy przez Microsoft w jakiś sposób zapobiegł eskalacji złej sytuacji, ale spowodował również niepewność co do przyszłości gier Blizzarda.

W przypadku World of Warcraft gra już wcześniej borykała się z pewnymi problemami, głównie związanymi z zawartością i sposobem zaprojektowania rozszerzenia Shadowlands. Wygląda na to, że wielu graczy jest rozczarowanych ewolucją gry i nie znosi wielomiesięcznego oczekiwania na nową zawartość. Wydanie ostatecznej łatki do Shadowlands przywróciło wielu graczy do gry, ale World of Warcraft wciąż jest daleki od odzyskania pozycji najczęściej ogrywanego MMORPG. Wielu graczy znalazło nowy dom w Final Fantasy XIV, Guild Wars 2, a ostatnio w Lost Ark. Nic dziwnego, że Blizzard właśnie ogłosił, że nowe rozszerzenie World of Warcraft zostanie ujawnione w przyszłym miesiącu.

 

 

Nowe rozszerzenie

Zakończenie fabuły Shadowlands sprawiło, że wielu graczy zastanawiało się nad przyszłością gry. Battle for Azeroth nie cieszyło się zbyt dużą popularnością, więc jest mało prawdopodobne, że nowe rozszerzenie skupi się na konflikcie między Przymierzem a Hordą. Poza tym gracze World of Warcraft poznali już świat Azeroth, alternatywne linie czasowe, inne planety zamieszkane przez demony i wymiar poza barierami rzeczywistości. Dlatego kolejny zwrot w historii wydaje się nieco zbyt trudny do rozgryzienia.

 

 

Nowe rozszerzenie zostanie ogłoszone 19 kwietnia. Tymczasem możecie się dobrze bawić, próbując pokonać wszystkich bossów w nowym rajdzie. Pamiętaj, że możesz uzyskać kod do Shadowlands w najlepszej cenie w naszej porównywarce.

  • Oficjalna strona : World of Warcraft
  • Kategorie : Mmorpg
  • Edytor : Blizzard Entertainment
  • Deweloper : Blizzard Entertainment
  • Tryby : Multiplayer
  • Data wydania : 23 listopada 2004
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare