Instant Gaming EU
 
 

World of Warcraft: Shadowlands zostało opóźnione

World of Warcraft: Shadowlands zostało opóźnione

Minął prawie rok od czasu jak World of Warcraft: Shadowlands został ogłoszony jako następna ekspansja najpopularniejszej gry MMORPG na rynku. Specjalna strona Blizzard zawiera już informacje o wszystkich nowościach, jakie ekspansja przynosi do World of Warcraft, a 27 października mieliśmy rozpocząć odkrywanie różnych krain, które wchodzą w skład Shadowlands. Beta World of Warcraft: Shadowlands działa już od jakiegoś czasu, a setki ludzi miało okazję przetestować grę. Ale mimo tych wszystkich postępów, wydaje się, że gra dołącza do długiej listy gier, których premiera opóźniła się w tym roku. John Hight, producent wykonawczy World of Warcraft, wyjaśnił powody za pośrednictwem Twittera i tym razem wydaje się, że wina nie spada na pandemię, a bardziej na konieczność dopracowania całej nowej mechaniki i treści, które World of Warcraft: Shadowlands będzie zawierać, szczególnie te związane z zawartością endgame'u.

 

 

World of Warcraft: Shadowlands to dość ambitna ekspansja. Nie tylko zapewni graczom nowy świat do zwiedzania, ale także zmieni system levelowania, doda zupełnie nowe doświadczenie początkowe dla graczy i zmieni wiele podstawowych funkcji gry, aby poprawić jakość rozgrywki.

Nie ma jeszcze jednak potwierdzenia nowej daty premiery World of Warcraft: Shadowlands gracze zmęczeni Battle for Azeroth będą mieli jeszcze kilka rzeczy do zrobienia w grze, gdy 13 października ukaże się przedpremierowy pre-patch Shadowlands. Rozpocznie się wydarzenie, w którym Scourge zaatakuje ziemie Azeroth i udostępnionych zostanie graczom kilka funkcji Shadowlands, w tym zmiany klas, dostosowywanie postaci i nowy system levelowania.

 

 

Jeśli jeszcze nie kupiłeś World of Warcraft: Shadowlands, to w każdej chwili możesz go znaleźć w najlepszej cenie za pośrednictwem naszej porównywarki.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare