W World of Warcraft rozpoczęło się wydarzenie przedpremierowe Shadowlands

W World of Warcraft rozpoczęło się wydarzenie przedpremierowe Shadowlands

Po początkowym opóźnieniu, wydanie nadchodzącej ekspansji dla World of Warcraft jest wreszcie coraz bliżej. Wstępny patch Shadowlands jest już od jakiegoś czasu dostępny, a w jego ramach gracze mogli cieszyć się nowym systemem levelingu, mnóstwem zmian w każdej ze specjalizacji klas w grze i kilkoma nowościami. Dodatki te przyczyniły się do tego, że proces levelowania w grze jest znacznie szybszy, a wielu graczy ma już kilka postaci gotowych na wydanie Shadowlands.

Ale już dziś w World of Warcraft rozpoczęło się nowe wydarzenie. Jak ogłoszono, nieumarłe sługi zaczęły najeżdżać ziemie wokół Icecrown Citadel w wyniku działań Sylvanasa i możesz połączyć siły z rycerzami Argent Crusade, aby ich powstrzymać i zdobyć kilka nagród za swoje wysiłki. Możesz wykonać kilka codziennych misji, aby zarobić walutę, która pozwoli Ci kupić zupełnie nowy zestaw zbroi od specjalnego sprzedawcy. Nieumarli, których zabijasz podczas wykonywania misji, mogą upuścić przedmioty, które możesz również wymienić na więcej waluty, a co 20 minut w okolicy rodzi się rzadki stwór, który może upuścić kawałki zbroi i inne przedmioty. Są to przedmioty na poziomie 100 i przydadzą się do przygotowania Twoich altów przed rozszerzeniem. Ponadto, można podróżować do Plaguelands i zmierzyć się z Nathanosem Blightcallerem, który upuści dla Ciebie broń na poziomie 115.

 

 

To wydarzenie powinno być ostatnim, które odbędzie się w World of Warcraft przed startem Shadowlands, który jest zaplanowany na 24 listopada. Ekspansja ta przyniesie do odkrycia zupełnie nowy kontynent, jak również wiele innych nowych funkcji, w tym system Przymierza, który pozwoli ci sprzymierzyć się z jedną z frakcji obecnych w Shadowlands, aby uzyskać dodatkowe umiejętności i nagrody. W każdej chwili możesz znaleźć najlepszą cenę na zakup rozszerzenia za pośrednictwem naszej porównywarki.

 

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you join Joel and Ellie as they travel across the United States in an epic adventure in  The Last of Us Part 1 Remake? - 66
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare