WoW Shadowlands, Blizzzard umożliwia głosowanie na swojego ulubionego wierzchowca

WoW Shadowlands, Blizzzard umożliwia głosowanie na swojego ulubionego wierzchowca
7 wrz 2020, 18:45

Niecierpliwie wyczekiwana przez graczy od pewnego czasu, Shadowlands, nadchodząca ekspansja World of Warcraft, ujawnia się stopniowo, a my regularnie otrzymujemy o niej nowe informacje. Ostatnio poznaliśmy jej datę premiery, która jest wyznaczona na 27 października, a także wymagania systemowe wymagane do jej uruchomienia, co nieco zaskoczyło wielu ludzi, ponieważ początkowo Shadowlands miał wymagać SSD.

Niektóre z funkcji dodanych z Shadowlands zostały ujawnione, w tym cztery przymierza, do których można się przyłączyć. Jednak jeszcze przed oddaniem do Twojej dyspozycji ekspansji, Blizzzard już teraz daje Ci możliwość rozpoczęcia przygody, właśnie poprzez dokonanie wyboru.

Blizzzard oferuje Ci obecnie możliwość wyboru wierzchowca, który zostanie dołączony do Shadowlands na początku 2021 roku. Ankieta pozwala głosować na swojego faworyta, który następnie będzie dostępny w grze za darmo dla wszystkich właścicieli Shadowlands. Jednakże, aby podjąć decyzję, muszą Ci wystarczyć opisy wierzchowców podane przez Blizzard, ponieważ nie zostały ujawnione żadne dane wizualne.

 

W sumie dostępnych jest pięć wierzchowców do głosowania:
Wandering Ancient będzie idealnym wierzchowcem dla miłośników przyrody. Kto przecież nigdy nie marzył o przygodzie na grzbiecie drzewa? Soaring Spelltome zachwyci moli książkowych, a Nerubian Swarmer  raczej nie zostanie wybrany przez tych, którzy nienawidzą pajęczaków. Lepiej trzymajcie Curious Caterpillar z dala od warzyw, bo już spowodowała ona pewne kłopoty w Pandarii. Na koniec, Gooey Slimesaber będzie tygrysem szablozębnym pokrytym szlamem.

Chociaż Blizzzard nie ujawniła jeszcze ich wyglądu, a ich nazwy nie są ostateczne, już teraz możemy się domyślić, jak te wierzchowce będą wyglądać. Aby oddać swój głos, wystarczy odwiedzić przed 18 września stronę z ankietą, która znajduje się tutaj

I aby znaleźć najlepsze ceny na zakup World of Warcraft: Shadowlands, nie wahaj się odwiedzić naszej porównywarki.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Grab your machete, Dead Island 2 zombies are underway! - 58
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare