Testowanie World of Warcraft: Shadowlands rozpoczyna się w tym tygodniu

Testowanie World of Warcraft: Shadowlands rozpoczyna się w tym tygodniu

Wiele osób powróciło do World of Warcraft razem z wydaniem Battle for Azeroth, ale teraz, gdy większość graczy zdołała pokrzyżować plany podstępnego Starego Boga N'Zotha, aby doprowadzić świat do szaleństwa, Blizzard koncentruje się na nadchodzącym rozszerzeniu. World of Warcraft: Shadowlands został ogłoszony na zeszłorocznym BlizzConie i od tego czasu większość fanów gry nie wytrzymuje już, aby dowiedzieć się o nim więcej i go wypróbować. Pomimo reperkusji koronawirusa w branży gier wideo, proces rozwoju ekspansji wydaje się postępować zgodnie z planem, a testy alfa World of Warcraft: Shadowlands niedługo ruszą.

 

 

Chociaż wersja alfa World of Warcraft: Shadowlands nie będzie dostępna dla ogółu społeczeństwa, ci gracze i gildie, które będą testować, będą doświadczać nowych funkcji pojawiających się wraz z rozszerzeniem, w tym nowego interfejsu zadań i księgi czarów. Ostatnia wydaje się być jedną z najbardziej oczekiwanych funkcji dodatku dla doświadczonych graczy World of Warcraft, którzy widzieli upraszczanie zdolności swoich postaci i zmniejszanie ich liczby przez lata. Na przykład szamani i paladyni przywitają powrót totemów i aur, które sprawiały, że te klasy były zabawniejsze dla wielu graczy.

 

 

Nie cała treść World of Warcraft: Shadowlands będzie dostępne dla testerów alfa. Początkowo tylko nowa strefa Bastionu będzie możliwa do odkrycia, ale pozostałe zostaną otwarte dla graczy w nadchodzących tygodniach. Chociaż jest całkiem prawdopodobne, że zobaczymy wiele informacji na temat World of Warcraft: Shadowlands w miarę postępu testów, Blizzard już potwierdził, że istnieje wiele funkcji, które są w trakcie opracowywania. Przynajmniej zapowiedź alfy jest przydatna, aby potwierdzić, że World of Warcraft: Shadowlands będzie miał więcej niż wystarczająco dużo czasu na prawidłowe przetestowanie przed wydaniem, co prawdopodobnie nastąpi w trzecim kwartale 2020 roku.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you return to Sanctuary once more to fight against the denizens of Hell in Diablo 4? - 63
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare