Kinguin october campaign COM + BG
 
 

Rozpoczęła się beta Burning Crusade Classic

Rozpoczęła się beta Burning Crusade Classic
25 mar 2021, 19:00

Minął już grubo ponad rok, odkąd pierwsi gracze mogli ponownie przeżyć oryginalne doświadczenie World of Warcraft dzięki wydaniu WoW Classic, latem 2019 roku. Przy okazji BlizzCon Online, który odbył się w zeszłym miesiącu, odkryliśmy, że Klasyczna przygoda będzie kontynuowana dzięki zapowiedzi Burning Crusade Classic. Podobnie jak wcześniej Wow Classic, Burning Crusade Classic pozwala ponownie przeżyć oryginalne doświadczenie, prezentując grę tak, jak wyglądała w momencie wydania pierwszego rozszerzenia dla World of Warcraft. W ciągu ponad piętnastu lat istnienia, gra zmieniła się diametralnie i wiele z jej mechanik rozgrywki jest dość odległych od tego, co było wtedy.

Jeśli jesteś jednym z tych nostalgicznych graczy lub chcesz doświadczyć World of Warcraft jakie było w 2007 roku, będziesz mógł to zrobić w tym roku, ponieważ Blizzard potwierdził, że Burning Crusade Classicbędzie dostępny w tym roku. Możesz jednak mieć szansę zagrać w nią wcześniej niż się spodziewasz, ponieważ właśnie wystartowała beta. Jeśli chcesz wziąć udział w becie, musisz zarejestrować się na oficjalnej stronie poświęconej tej grze i mieć nadzieję, że otrzymasz zaproszenie do udziału w becie. Zaproszenia będą rozsyłane do zarejestrowanych graczy w ciągu najbliższych tygodni. Beta Burning Crusade Classicma również pewne ograniczenia: będziesz mógł rozwijać swoją postać tylko do poziomu 64, a PvP nie będzie dostępne od razu. Jeśli używasz addonów firm trzecich, ich zainstalowanie również nie będzie możliwe.

 

 

Blizzard nie zdradził jeszcze co będzie dalej, ale jest całkiem prawdopodobne, że Burning Crusade Classic podąży tą samą drogą co WoW Classic. Dlatego jeszcze w tym roku powinny odbyć się kolejne fazy beta i stress testy. W międzyczasie można nadal cieszyć się klasycznym WoW, ale także najnowszym rozszerzeniem wydanym dla gry, Shadowlands.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare