Kinguin october campaign COM + BG
 
 

World of Warcraft: Shadowlands nadejdzie tej jesieni

World of Warcraft: Shadowlands nadejdzie tej jesieni
9 lip 2020, 16:37

W pewnym sensie oczekiwano, że World of Warcraft otrzyma w tym roku nadchodzącą ekspansję, ale biorąc pod uwagę ogromne opóźnienia i odwołania, które miały miejsce w ostatnich miesiącach, musieliśmy czekać na potwierdzenie przez Blizzard, aby być naprawdę pewni. Producent wykonawczy World of Warcraft, John Hight, wyraził się bardzo jasno na temat swojego ostatniego oświadczenia w tej sprawie:

"Masz nasze słowo, że tej jesieni wydamy Shadowlands, nawet jeśli ostatecznie dostarczymy go z naszych domów."

Zostało to ujawnione podczas wczorajszej aktualizacji deweloperskiej Shadowlands, na którą czekaliśmy od czerwca, a która opóźniła się z powodu protestów Black Lives Matter.

Aktualizacja dała nam również wgląd w niektóre z nowości, które Shadowlands wprowadzi do gry, w tym w nowe lochy, takie jak Theater of War, czy różne cechy, które każde z przymierzy zaoferuje graczom, którzy zdecydują się do nich dołączyć, gdy będą odkrywać nowy region.

 

 

Najważniejszą rzeczą w rozwoju World of Warcraft: Shadowlands który został wczoraj ujawniony, jest to, że beta jest gotowa i że zaproszenia do niej zaczną być wysyłane niedługo. Upewnij się, że zdecydowałeś się na udział w tej fazie bety w swoich preferencjach konta Battle.net, jeśli chcesz się do niej przyłączyć. Oczywiście, cała zawartość Shadowlands nie będzie dostępna dla beta testerów i będą pewne ograniczenia, ale w miarę postępu fazy beta, Blizzard otworzy przed testerami coraz więcej funkcji, w tym nowe rajdy i PvP.

Beta World of Warcraft: Shadowlands ma ruszyć w przyszłym tygodniu. Nie zapomnij sprawdzić swojego maila na wszelki wypadek, gdybyś był jednym z tych, którzy mają szczęście, że zostali wybrani do wzięcia w niej udziału.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare