World of Warcraft: Shadowlands nadejdzie tej jesieni

World of Warcraft: Shadowlands nadejdzie tej jesieni

W pewnym sensie oczekiwano, że World of Warcraft otrzyma w tym roku nadchodzącą ekspansję, ale biorąc pod uwagę ogromne opóźnienia i odwołania, które miały miejsce w ostatnich miesiącach, musieliśmy czekać na potwierdzenie przez Blizzard, aby być naprawdę pewni. Producent wykonawczy World of Warcraft, John Hight, wyraził się bardzo jasno na temat swojego ostatniego oświadczenia w tej sprawie:

"Masz nasze słowo, że tej jesieni wydamy Shadowlands, nawet jeśli ostatecznie dostarczymy go z naszych domów."

Zostało to ujawnione podczas wczorajszej aktualizacji deweloperskiej Shadowlands, na którą czekaliśmy od czerwca, a która opóźniła się z powodu protestów Black Lives Matter.

Aktualizacja dała nam również wgląd w niektóre z nowości, które Shadowlands wprowadzi do gry, w tym w nowe lochy, takie jak Theater of War, czy różne cechy, które każde z przymierzy zaoferuje graczom, którzy zdecydują się do nich dołączyć, gdy będą odkrywać nowy region.

 

 

Najważniejszą rzeczą w rozwoju World of Warcraft: Shadowlands który został wczoraj ujawniony, jest to, że beta jest gotowa i że zaproszenia do niej zaczną być wysyłane niedługo. Upewnij się, że zdecydowałeś się na udział w tej fazie bety w swoich preferencjach konta Battle.net, jeśli chcesz się do niej przyłączyć. Oczywiście, cała zawartość Shadowlands nie będzie dostępna dla beta testerów i będą pewne ograniczenia, ale w miarę postępu fazy beta, Blizzard otworzy przed testerami coraz więcej funkcji, w tym nowe rajdy i PvP.

Beta World of Warcraft: Shadowlands ma ruszyć w przyszłym tygodniu. Nie zapomnij sprawdzić swojego maila na wszelki wypadek, gdybyś był jednym z tych, którzy mają szczęście, że zostali wybrani do wzięcia w niej udziału.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you join Joel and Ellie as they travel across the United States in an epic adventure in  The Last of Us Part 1 Remake? - 66
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare