Instant Gaming EU
 
 

World of Warcraft: Shadowlands pojawi się 23 listopada

World of Warcraft: Shadowlands pojawi się 23 listopada

Chociaż istnieje ogromna liczba graczy, którzy powinni już grać w nową ekspansję World of Warcraft, to wszystko, do czego mają teraz dostęp, to treści opublikowane w pre-patchu Shadowlands, który został wydany kilka tygodni temu. Jedynie ze zmianami w systemie levelingu oraz z niektórymi mechanikami i talentami, które definiują pewne klasy, Blizzard zdołał przywrócić do gry całkiem sporo graczy, którzy nie przepadali za Battle for Azeroth lub którzy znudzili się nią w ciągu ostatniego roku. Kompresując poprzednie 120 poziomów do 50, zupełnie nowy obszar startowy i inne dodatki do gry sprawiły, że levelowanie postaci stało się o wiele lepszym doświadczeniem. Jest to zarówno szybsze, jak i bardziej sensowne, ponieważ można po prostu wybrać dowolne rozszerzenie w grze i levelować na nim swoją postać bez konieczności skakania od jednego do drugiego po serii zadań, które nie mają ze sobą nic wspólnego. W związku z tym, istnieje całkiem sporo graczy, którzy levelują drugorzędne postacie w grze już teraz i przygotowują je do wydania World of Warcraft: Shadowlands.

Kiedy Blizzard ogłosił, że Shadowlands nie będzie dostępne 27 października i nie ujawnił żadnej nowej daty premiery rozszerzenia, wielu graczy zastanawiało się, czy będzie można grać w World of Warcraft: Shadowlands w tym roku. Wczoraj deweloper położył kres niepewności, ponieważ została ogłoszona nowa data premiery rozszerzenia. World of Warcraft: Shadowlands powinien być w końcu dostępny 23 listopada w Ameryce i 24 listopada w pozostałych częściach świata, prawie miesiąc później niż pierwotnie planowano. Biorąc pod uwagę obecną sytuację z innymi grami, jeden miesiąc nie wydaje się nawet zbyt długi.

 

 

Bez względu na to, czy jesteś doświadczonym graczem World of Warcraft, czy też grasz w tę grę po raz pierwszy z przyjaciółmi, kiedy nowa rozbudowa będzie już dostępna, w World of Warcraft: Shadowlands znajdziesz zupełnie nowy świat do zwiedzania, który ma wielki potencjał, by stać się jednym z najlepszych dodatków opublikowanych do tej pory dla popularnej gry MMORPG.

 

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare