Eneba COM
 
 

Kup cdkey Diablo II: Resurrected

 • Xbox Series X
utwórz powiadomienie cenowe

Najlepsi sprzedawcy

  Legenda odradza się na nowo! Po 20 latach weterani Diablo spełnią swoje marzenia w postaci remastera jednej z największych gier RPG, jakie kiedykolwiek powstały. Diablo II: Resurrected oferuje tę samą atmosferę, rozgrywkę i odczucia, co oryginalna gra, ale w nowej odsłonie. O ile mechanika gry Diablo II pozostaje niezmieniona, to grafika została przeniesiona z 2D do 3D, dzięki czemu gracze mogą podziwiać zniszczenia, jakie sieją, w najdrobniejszych szczegółach. Również filmowe cutscenki zostały zremasterowane, zachowując przy tym sztukę i klimat oryginału. Diablo II: Resurrected zostało zaprojektowane dla klawiatury i myszy, ale teraz oferuje również wsparcie dla kontrolera.  Diablo II: Resurrected rozpoczyna się dla tych, którzy dopiero poznają tę serię, w miejscu, w którym zakończyła się gra oryginalna. Po pokonaniu Diablo, bohaterski Mroczny Wędrowiec zamyka go w kamieniu duszy, który nosi we własnym ciele. To niefortunny wybór, ponieważ obecność Pana Terroru deprawuje bohatera. Posługując się nim jak marionetką, Diablo dąży do uwolnienia swoich dwóch braci Pierwotnego Zła: Mephisto, Pana Nienawiści i Baala, Pana Zniszczenia. Razem nic nie jest w stanie powstrzymać ich przed przejęciem władzy nad światem Sanktuarium.  Tylko pojawienie się kolejnego bohatera może ocalić świat, a Ty możesz wybrać, kto nim będzie:
  • Amazonka, kobieta-wojownik władająca zarówno bronią, jak i magią.

  • Nekromanta, mroczny mag potrafiący wskrzeszać zmarłych

  • Barbarzyńca, brutalny wojownik zdolny do zadawania i pochłaniania ogromnych obrażeń

  • Wiedźma, mistrzyni magii ognia, światła i lodu

  • Paladyn, gorliwy wojownik uzbrojony zarówno w tarczę, jak i świętą aurę bogów.  W rozszerzeniu Lord of Destruction, dwie nowe klasy uzupełniają tę listę:
  • Zabójca, który walczy z cienia za pomocą pazurów jak brzytwa i magii cienia.

  • Druid, zmiennokształtny czarodziej, który włada siłami natury.  Gracze mogą grać solo lub w grupie, jako ośmioosobowa grupa lub PvP. Handel powróci do łask. Ponadto można grać offline lub online z każdym na całym świecie.  Blizzard wyda Diablo 2: Resurrected nie tylko na PC, ale także na Xbox Series X, Xbox One, PS5, PS4 i Nintendo Switch - to doskonały sposób na zapoznanie nowego pokolenia z prawdziwym klasykiem. To jest właśnie coś, w co warto zagrać przed wyczekiwaną Diablo IV.

  Czytaj więcej

  Jaka jest najlepsza cena na Diablo 2 Resurrected?

  Pobierz Twoja gra na Switch z Nintendo eShop

  Użyj kodu PS5 w Playstation Network.

  Użyj kodu gry Twoja gra PS4 w Playstation Network

  Kod dla Xbox do aktywacji na Xbox Live.

  Kod na konsolę Xbox do aktywacji na Xbox Live.

   

  Komentarze na Diablo II: Resurrected

  Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

  Zasubskrybuj newsletter DLCompare