Shadowlands to najszybciej sprzedająca się gra komputerowa

Shadowlands to najszybciej sprzedająca się gra komputerowa
9 gru 2020, 15:04

World of Warcraft, mimo że jest grą dość długowieczną, utrzymuje pierwsze miejsce na liście najpopularniejszych gier MMORPG i wydaje się, że tak będzie jeszcze przez cały rok. Blizzardowi udało się znaleźć idealną formułę, aby utrzymać zainteresowanie fanów na wysokim poziomie i większość graczy, którzy opuszczają grę z takiego czy innego powodu, wydaje się wracać, gdy pojawia się nowe rozszerzenie. Wygląda na to, że z każdym rozszerzeniem gra przyciąga jeszcze więcej graczy, o czym świadczy ogromna liczba egzemplarzy Shadowlands, które zostały sprzedane od pierwszego dnia jej wydania, z ponad 3,7 miliona. To uczyniłoby Shadowlands najszybciej sprzedającą się grą na PC w całej branży, przewyższając z dużym zapasem poprzedni rekord, który posiadał Diablo 3.

Oczywiście, tak ogromny napływ graczy spowodował pewne problemy na najbardziej zaludnionych serwerach przez kilka dni, kiedy to Shadowlands został wydany, ale kolejki prawie nie istnieją teraz, kiedy gracze przyzwyczaili się do postępów w rozbudowie. Shadowlands działa według tej samej formuły co jej poprzednicy, z treścią, która jest odblokowywana stopniowo. Mityczne+ lochy i Raidy nie były dostępne w momencie premiery, ale pojawiają się w grze dzisiaj. Gracze będą mogli zdobyć potężniejsze łupy z lochów, aby przygotować się do ataku na Zamek Nathria. Otwarcie nowego Rajdu oznacza oznacza również początek wyścigu o bycie pierwszą na świecie gildią, która go ukończy, co jest również kolejnym źródłem zainteresowania fanów, napędza społeczność World of Warcraft do przodu.

 

 

Przy tak imponującej liczbie sprzedaży i tak wielu graczach kipiących entuzjazmem z powodu nowości, przyszłość dla Shadowlands wygląda całkiem obiecująco. Mimo, że liczba graczy w naturalny sposób zmaleje, gdy cała zawartość zostanie wydana i wszystko zostanie odkryte w ekspansji, jesteśmy pewni, że Blizzard będzie miał do tego czasu więcej treści gotowych do World of Warcraft.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Grab your machete, Dead Island 2 zombies are underway! - 58
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare