World of Warcraft: Shadowlands ma datę wydania

World of Warcraft: Shadowlands ma datę wydania

Pomimo posiadania wielu przeciwników, World of Warcraft pozostaje najbardziej zaludnioną grą MMORPG, a co za tym idzie, jej nadchodząca ekspansja - World of Warcraft: Shadowlands, jest wydarzeniem oczekiwanym przez wielu graczy. Shadowlands pozwoli graczom na odkrycie nowego świata, który został ukryty za zasłoną i który nadaje nazwę rozszerzeniu. Sylvanas był odpowiedzialny za odkrycie go pod koniec bitwy o Azeroth po zniszczeniu korony Króla Licha i od tego czasu Blizzard zalewa nas informacjami o możliwościach, jakie World of Warcraft: Shadowlands doda do gry. Wielu graczy już teraz wypróbowuje je podczas oficjalnej zamkniętej bety, ale bardzo ważnych informacji o dodatku brakowało aż do wczoraj, ponieważ ujawniono datę premiery World of Warcraft: Shadowlands

 

 

Data premieryWorld of Warcraft: Shadowlands jest planowana na 26-27 października, w zależności od tego, w jakiej części świata mieszkasz. Dokładny czas premiery dla Twojego regionu możesz znaleźć na mapie poniżej.

 

shadowlands

 

O zawartości tego rozszerzenia, World of Warcraft: Shadowlands będzie miało duży wpływ na kilka aspektów rozgrywki. Zmieni ona system levelowania, zmniejszając liczbę poziomów do 50, a proces uzyskiwania maksymalnego poziomu będzie w sumie szybszy o około 60%. Ponadto, bonusy doświadczenia dostarczane przez Heirlooms zostaną usunięte i zmienione na inne przydatne bonusy. Więc jeśli chcesz zacząć od nowa z nową postacią w World of Warcraft: Shadowlands równie dobrze możesz go wyrównać teraz, gdy te bonusy są już dostępne. 

 

 

Oprócz dodania wielu innych zmian, które możesz sprawdzić odwiedzając oficjalną stronę World of Warcraft: Shadowlands, dodatek pozwoli graczom odkryć inny świat, miejsce, do którego udają się dusze po śmierci, i odkryją, że jest on zamieszkany przez członków czterech różnych frakcji, Przymierza. Gracze będą mogli dołączyć do nich, aby zdobyć nowe moce. Dostosowanie się do Przymierza w celu przywrócenia złamanej równowagi w Shadowlands jest głównym tematem ekspansji, ale jesteśmy pewni, że Blizzard przygotował historię pełną zwrotów akcji i niespodzianek dla graczy w miarę postępów w grze.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare