Instant Gaming EU
 
 

Starfield zaskakuje na targach Gamescom zwiastunem live-action

Starfield zaskakuje na targach Gamescom zwiastunem live-action

W obliczu braku targów E3, Gamescom stał się głównym wydarzeniem lata dla fanów gier wideo. Dlatego też był to idealny scenariusz dla Bethesdy, aby pokazać Starfield. Zaledwie dwa tygodnie dzielą nas od premiery jednej z największych kosmicznych przygód wszech czasów, a twórcy Skyrima nie mogli przegapić takiej okazji do promocji swojej nadchodzącej gry.

Todd Howard wkracza na scenę

W ostatnim czasie mieliśmy okazję poznać wiele szczegółów na temat gry, w tym jej gameplay oraz wycieczkę po jej trzech głównych miastach. Ale Bethesda miała coś specjalnego zarezerwowanego na Gamescom Opening Night Live i spektakularny zwiastun akcji na żywo został pokazany podczas tego wydarzenia. Dyrektor Bethesda Softworks, Todd Howard, pojawił się po raz pierwszy, aby opowiedzieć o grze i zaprezentować nowy film, który podkreśla ogrom Starfield, przygody, która obiecuje ponad tysiąc planet do zbadania w jednej z najbardziej niesamowitych kosmicznych przygód, jakie kiedykolwiek stworzono.

 

 

Mimo że wideo nie pokazuje nic nowego na temat Starfield, jest to emocjonalne przypomnienie dla fanów, którzy chcą zagrać w grę, gdy tylko zostanie wydana 6 września, zwłaszcza po tym, jak większość ostatnich przecieków na temat gry, w tym rozgrywki, filmów i opcji dostosowywania, została zamknięta z powodu roszczeń dotyczących praw autorskich w większości kanałów mediów społecznościowych. Bethesda zdecydowanie nie była z tego zadowolona i podjęła kroki, aby jak najszybciej je powstrzymać.

Tak czy inaczej, premiera Starfield jest tuż za rogiem i wszyscy chętni do zanurzenia się w jego rozległym wszechświecie nie będą musieli dłużej czekać. Jeśli jesteś jednym z nich i jeszcze nie zamówiłeś gry w przedsprzedaży, możesz skorzystać z naszej porównywarki, aby uzyskać klucz Starfield na Xbox w najlepszej cenie i rozpocząć wstępne pobieranie gry już teraz.

169.00zł
Starfield
Starfield
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare