Kinguin october campaign COM + BG
 
 

Kup The Elder Scrolls V: Skyrim

Utwórz powiadomienie cenowe dla The Elder Scrolls V: Skyrim

Najlepsi sprzedawcy

Skyrimto kolejna gra z nagradzanej serii RPG Oblivion Franchise. Od historii gry Oblivion minęło 200 lat. Najwyższy Król Torygg został zamordowany, a Morrowind jest w stanie wojny domowej. Kiedy gra się rozpocznie, zaczniesz być więźniem, a następnie zostaniesz zaatakowany przez smoka. Po walce o swoje życie, będziesz mógł udać się do dowolnego miejsca w świecie gry. To jest główna mocna strona gry: od samego początku możesz swobodnie zwiedzać świat. Główna linia historii misji jest bardzo dobrze napisana, ale można zrobić również wiele pobocznych misji. Personalizacja postaci jest na najwyższym poziomie z wieloma unikalnymi atutami, umiejętnościami i zaklęciami. Będąc wojownikiem, magiem lub złodziejem, możesz całkowicie uczynić swojego bohatera niepowtarzalnym. W Skyrimdo poziomu będziesz musiał ćwiczyć, na przykład jeśli chcesz opanować Kulę ognia, będziesz musiał ich wiele rzucić. Masz dostęp do 10 ras, każda z nich ma swoją unikalną moc: Altmer ma moc Wysoko urodzonego: Regeneruj magię 10 razy szybciej przez 60 sekund. Argończycy mają moc Histoskóry: Przywołaj moc, aby odzyskać zdrowie 10 razy szybciej przez 60 sekund. Bosmerowie mają umiejętność Języka bestii: Zrób ze zwierzęcia sojusznika na 60 sekund. Bretoni mają moc Smoczej Skóry : Pochłoń 50% magii z wrogich zaklęć na 60 sekund. Dunmerowie mają moc Gniewu Przodków: Otacza ogniem Dunmera. Cesarscy mają Głos Cesarza: W pobliżu ludzie są spokojni przez 60 sekund. Khajiit ma moc Nocnego Oka : Ulepszone widzenie w nocy przez 60 sekund (Może być włączany i wyłączany do woli, wiele razy dziennie.) Nordowie mają moc Bojowego krzyku: Pobliscy wrogowie boją się przez 60 sekund. Orkowie mają moc Berserkera: Otrzymuj połowę obrażeń i zadawaj podwójne obrażenia fizyczne przez 60 sekund. Redgardzi mają moc Przypływu Adrenaliny: Wytrzymałość regeneruje się 10 razy szybciej przez 60 sekund. Wampir ma moc Uścisku Cieni: Stań się niewidzialny i zyskaj lepsze widzenie przez 180 sekund. Wilkołaki mają moc Formy Bestii: Przyjmij postać wilkołaka. The Elder Scrolls V: Skyrimzapewni Ci wiele godzin zabawy, z wieloma pobocznymi zadaniami, rzemiosłem, eksploracją i silną społecznością modującą.

Czytaj więcej

Najlepsze ceny dla The Elder Scrolls V: Skyrim

Komentarze na The Elder Scrolls V: Skyrim

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Giovanni Giacalone
Giovanni Giacalone
14 maj 2019, 16:03nadlcompare.it
Gran gioco!
Świetna gra!
Sholi
Sholi
1 wrz 2012, 14:56nadlcompare.fr
J'ai une question concernant l'achat du jeu sur la plateforme Steam par le biais d'un revendeur de CDKey: Est ce que une fois le jeu acheté et téléchargé il faudra se connecter sur Steam pour y jouer ou on pourra simplement cliquer sur TESV.exe pour le lancer? I have a question on purchasing this game on Steam: Do we have to connect to Steam each time we want to play or can we just launch it by TESV.exe?
Mam pytanie dotyczące zakupu gry na platformie Steam poprzez resellera CDKey: Czy to jest tak, że po zakupie i pobraniu gry będziemy musieli zalogować się na Steam, aby w nią zagrać, czy możemy po prostu kliknąć na TESV.exe, aby ją uruchomić? Mam pytanie odnośnie zakupu tej gry na Steam: Czy musimy łączyć się ze Steamem za każdym razem, gdy chcemy zagrać, czy możemy po prostu uruchomić go przez TESV.exe?
Reward Event Restore your honor in Like a Dragon: Ishin! - 57
  • Użyj swojego klucza cyfrowego na Steamie by pobrać The Elder Scrolls V: Skyrim.
  • Użyj kodu gry The Elder Scrolls V: Skyrim PS4 w Playstation Network
  • Użyj kodu gry The Elder Scrolls V: Skyrim na Xbox One na Xbox Live

  • Pobierz The Elder Scrolls V: Skyrim na Switch z Nintendo eShop
Dowiedz się więcej
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare