Instant Gaming EU
 
 

Starfield zgromadziło ponad milion graczy w pierwszym dniu gry

Starfield zgromadziło ponad milion graczy w pierwszym dniu gry

Wiele gier osiągnęło w tym roku imponujące wyniki, a Starfield z pewnością stanie się kolejną na tej liście. Jeśli Baldur's Gate III, Diablo 4, Hogwarts Legacy i The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom były wielkimi hitami w dniu premiery, to kosmiczna przygoda Bethesdy również przyciągnęła uwagę sporej liczby graczy w dniu premiery. Dyrektor generalny Microsoftu Phil Spencer ujawnił, że Starfield zgromadził ponad milion jednoczesnych graczy na wszystkich platformach w niedawnym tweecie, który pokazuje również niesamowite wyniki, jakie gra uzyskała od specjalistycznej prasy.

 

 

Oczywiście zapomniał powiedzieć, że Starfield jest dostępny w Game Pass, co czyni grę technicznie darmową dla tych, którzy są subskrybentami usługi gier Microsoftu, ale to nie jest wystarczający powód, aby ignorować zalety gry. Jest całkiem prawdopodobne, że liczby te wzrosną w ten weekend.

Bethesda potwierdziła również, że Starfield jest jej największą premierą wszechczasów, ujawniając za pośrednictwem Twittera, że ponad 6 milionów graczy zaczęło odkrywać sekrety rozległej galaktyki w grze.

Czas pokaże

Wciąż jednak Starfield ma wiele do zrobienia, jeśli chce stanąć ponad niektórymi ze swoich poprzedników. Wszyscy fani Bethesdy wiedzą, że studio zwykle potrzebuje trochę czasu, aby dopracować drobne szczegóły tu i ówdzie, ale doświadczenie dostarczane przez grę jest wystarczająco solidne, aby zasłużyć na uwagę i pieniądze każdego fana gatunku RPG. Starfield oferuje ogromny wszechświat do eksploracji, nawet jeśli całkowicie pominiemy fabułę gry. Niezliczeni gracze po prostu zanurzają się w budowaniu i dostosowywaniu statków kosmicznych lub wymyślają własne historie podczas gry.

Starfield pozycjonuje się jako solidny pretendent do nagrody GOTY w tym roku, ale zdobycie tytułu będzie dość trudne, ponieważ liczba ważnych gier wydanych w 2023 roku jest niezwykle duża. W każdym razie, jeśli chcesz zanurzyć się w tej epickiej kosmicznej przygodzie, najlepsze oferty na klucze do Starfield są zawsze dostępne w naszej porównywarce.

169.00zł
Starfield
Starfield
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare