Druga aktualizacja Starfield jest już dostępna

Druga aktualizacja Starfield jest już dostępna

Chociaż Starfield stał się już jedną z najważniejszych gier fabularnych, jakie kiedykolwiek wydano, Bethesda Softworks wciąż ma wiele do zrobienia w zakresie ulepszania gry. Ogólnie rzecz biorąc, wrażenia z gry są dość stabilne dla wszystkich graczy, ale istnieją pewne drobne błędy, które mogą być irytujące. Nie jest to zaskoczeniem dla fanów gier Bethesdy, ponieważ studio jest znane z tego, że pracuje nad swoimi grami, aby naprawić tego typu problemy po premierze.

Mniej błędów, więcej zabawy

Gracze Starfield mogli cieszyć się korzyściami płynącymi z pierwszej sporej łatki nie tak dawno temu, a druga, choć mniejsza, rozwiązuje więcej problemów, co zawsze jest mile widziane. Informacje o aktualizacji można przeczytać poniżej:

 

Aktualizacja Starfield 1.7.33 - poprawki i ulepszenia

Ogólne
  • Postacie: Naprawiono błąd, który mógł powodować, że niektóre postacie nie znajdowały się we właściwej lokalizacji.
  • Stacje gwiezdne: Naprawiono błąd, który powodował, że stacje gwiezdne były oznaczane jako statki należące do gracza.
  • Sprzedawcy: Naprawiono błąd, który umożliwiał dostęp do pełnego ekwipunku sprzedawcy.
Grafika
  • AMD (PC): Rozwiązano problem, który powodował, że flary soczewek gwiezdnych nie wyświetlały się poprawnie na kartach graficznych AMD.
  • Grafika: Naprawiono błąd skalowania w górę, który mógł powodować rozmycie tekstur.
  • Grafika: Rozwiązano problem, który mógł powodować nadwrażliwość na światło podczas przewijania menu ekwipunku.
Wydajność i stabilność
  • Skaner ręczny: Usunięto błąd powodujący zawieszanie się skanera ręcznego.
  • Różne poprawki stabilności i wydajności w celu wyeliminowania awarii i zawieszania się gry.
Statki
  • Wyświetlacze: Naprawiono błąd, który powodował znikanie wyświetlanych elementów po zastosowaniu do manekinów na statku.
  • Wyświetlacze: Naprawiono błąd, który powodował, że przedmioty przechowywane w Razorleaf Storage Containers i Weapon Racks znikały po przejęciu innego statku.

 

Jak widać, nie ma wzmianki o nowych funkcjach, które otrzyma Starfield. Bethesda ogłosiła, że pracuje nad szeregiem funkcji, o które prosiła społeczność po wydaniu poprzedniej łatki, w tym kontrolą jasności, obsługą ultraszerokich ekranów i nie tylko. Będziemy musieli jeszcze trochę poczekać, aby zobaczyć ich implementację.

 

 

Starfield dostarcza świetną przygodę RPG z otwartym światem i rozległą galaktyką jako scenariuszem. Zachęcamy do skorzystania z porównywarki, aby uzyskać klucz Starfield na PC w najlepszej cenie, jeśli jeszcze nie odkryłeś gry i chcesz zanurzyć się w epickiej kosmicznej przygodzie.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

169.00zł
Starfield
Starfield
Zanurz się w zniszczonym przez wojnę uniwersum Warhammer 40,000: Rogue Trader! Porównaj ceny, odkryj świetne oferty na tę epicką grę i zanurz się w galaktyce intensywnych bitew i strategicznych podbojów.
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare