Instant Gaming EU
 
 

Shattered Space to pierwsze rozszerzenie do gry Starfield

Shattered Space to pierwsze rozszerzenie do gry Starfield

Bethesda zademonstrowała ogromną zdolność do ulepszania swoich gier za pomocą rozszerzeń i być może właśnie tego potrzebuje Starfield. Jako jedna z największych premier RPG tego roku i prawdopodobnie najbardziej ambitny projekt studia po Skyrim, Starfield wzbudził wiele oczekiwań wśród fanów gatunku. Rezultatem długich prac nad grą jest jedna z największych kosmicznych przygód RPG. Starfield oferuje dużą swobodę w eksploracji całej galaktyki. Z ponad tysiącem światów do odkrycia i ekscytującą fabułą, tak zwany "Fallout w kosmosie" jest ogromnym doświadczeniem. Niestety, nie jest ono wolne od problemów.

Starfield nie trafił w gusta wielu graczy. Gra została uznana za zbyt dużą i wciąż ma kilka błędów. Bethesda wydała kilka łatek, które zdecydowanie poprawiły wrażenia i obecnie pracuje nad dodaniem nowych funkcji, które sprawią, że gra będzie bardziej atrakcyjna dla szerszego grona osób. Jeśli niedawno studio mówiło o nowych sposobach podróżowania, to teraz ujawniło więcej informacji na temat nadchodzącego pierwszego rozszerzenia dla Starfield.

Rozszerzenie Starfield, aby uczynić go lepszym

W niedawnej publikacji studio zagłębiło się w nowości, które pojawią się w grze w kolejnych miesiącach. Dodanie nowych opcji dostosowywania statków i oficjalnej obsługi modów do Starfield z pewnością przyciągnie uwagę wielu fanów. Zmiany te powinny pojawić się na początku 2024 roku, a Shattered Space pojawi się nieco później. Pierwsze duże rozszerzenie do gry rozszerzy fabułę, a także doda nowe lokacje do zbadania i sprzęt do zebrania. Zostanie on udostępniony do testów przed premierą, ale nadal będziesz musiał trochę poczekać, jeśli chcesz dowiedzieć się, czy wszystkie ulepszenia naprawdę mają pożądany wpływ na rozgrywkę.

 

 

Bethesda wydaje się być zdeterminowana, aby uczynić Starfield obowiązkową pozycją we wszystkich bibliotekach gier wideo, podobnie jak CD Projekt Red zrobił z Cyberpunk 2077 i jego rozszerzeniem Phantom Liberty. Jeśli jeszcze nie dałeś jej szansy, skorzystaj z naszej porównywarki, aby kupić tani klucz Starfield na PC i przygotuj się na ekscytującą przygodę w kosmosie.

169.00zł
Starfield
Starfield
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare