K4G BG 4 EN
 
 

Starfield będzie posiadać unikalny tryb Nowej Gry Plus

Starfield będzie posiadać unikalny tryb Nowej Gry Plus

Informacje na temat Starfield wciąż piętrzą się przed nadchodzącą premierą. Po tym, jak Todd Howard zaprezentował zwiastun live-action podczas targów Gamescom kilka dni temu, ujawnił bardzo interesujący szczegół na temat gry. Jeśli zastanawialiście się, czy Starfield będzie tylko jednorazową podróżą przez kosmos, to ucieszy was wiadomość, że po ukończeniu gry będzie więcej rzeczy do zrobienia.

 

 

W wywiadzie dla CQ, dyrektor Bethesda Softworks ujawnił, że Starfield będzie zawierał tryb Nowa Gra Plus, ale nie będzie on konwencjonalny. Powiedział, że tryb ten będzie zawierał "unikalny i ekscytujący zwrot", który zachęci Cię do ponownego przejścia gry. Niestety, to tyle, jeśli chodzi o opis takiej funkcji. Będziemy musieli jeszcze trochę poczekać, aby poznać więcej szczegółów na temat trybu Nowej Gry Plus w Starfield, ale to nie jedyna wiadomość na temat nadchodzącej kosmicznej przygody.

Zagraj w Starfield jak najwcześniej

Bethesda potwierdziła globalny czas premiery Starfield, a Ty możesz zagrać w grę już 31 sierpnia, w zależności od tego, gdzie mieszkasz i jaką edycję gry kupiłeś. Oficjalna data premiery Starfield to 6 września (5 września dla Amerykanów), ale możesz uzyskać znaczną przewagę, jeśli kupiłeś edycję gry Ultimate lub Superior. W takim przypadku będziesz mógł uzyskać dostęp do Starfield 1 września (31 sierpnia w Ameryce). Możesz sprawdzić poniższą tabelę, aby dowiedzieć się o dacie i godzinie premiery dla swojej strefy czasowej.

 

Starfield release times


Ostatnim krokiem do przygotowania się na jedną z najbardziej oczekiwanych gier RPG wszech czasów jest sprawdzenie najlepszych cen na zakup klucza cyfrowego Starfield za pomocą naszej porównywarki, jeśli jeszcze nie zamówiłeś gry w przedsprzedaży. Epicka kosmiczna przygoda czeka na wszystkich odważnych, gotowych, by odkrywać rozległą galaktykę.

169.00zł
Starfield
Starfield
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare