Bethesda ujawnia szczegóły kolejnej aktualizacji Starfield

Bethesda ujawnia szczegóły kolejnej aktualizacji Starfield

Kilka dni temu Bethesda ujawniła, że kolejne rozszerzenie do Starfield pojawi się jesienią tego roku. Shattered Space rozszerza grę o nową zawartość, która zawiera nową fabułę i nie tylko. Studio potwierdziło jednak również, że będzie nadal ulepszać grę poprzez bezpłatne aktualizacje, nawet jeśli pracuje nad rozszerzeniem. Dyrektor Starfield, Todd Howard, ujawnił, że kolejna aktualizacja gry będzie dostępna wkrótce, a teraz studio ujawniło, czego można się spodziewać po nadchodzącym patchu.

Aktualizacja 1.11.33

Kolejna aktualizacja Starfield jest dostępna na serwerze beta gry i wszyscy, którzy posiadają grę, mogą ją wypróbować za darmo. Patch zawiera szereg ulepszeń gry, w tym szczegółowe mapy powierzchni, nowy poziom trudności Extreme i nowe opcje dostosowywania doświadczenia w Starfield. Ponadto gracze będą mogli dekorować swoje statki, tak jak mogą to teraz robić ze swoimi placówkami. Od strony technicznej aktualizacja 1.11.33 zawiera mnóstwo poprawek błędów, a także ogólne ulepszenia stabilności i wydajności na wszystkich platformach.

Ci, którzy grają w Starfield na Xbox Series X, będą mogli cieszyć się nowymi ustawieniami, a tryb wydajności będzie teraz celował w 60 fps i 30 fps dla osób ze standardowymi wyświetlaczami. Gracze korzystający z ekranów VRR 120 Hz mogą wybrać między 30, 40, 60 lub nieograniczoną liczbą klatek na sekundę, przy czym 40 klatek na sekundę jest wartością domyślną. Studio opublikowało wideo towarzyszące aktualizacji, a pełne informacje można znaleźć w oficjalnych informacjach o aktualizacji, które można sprawdzić tutaj.

 

 

Bethesda dokłada wszelkich starań, aby Starfield był najlepszą możliwą grą na wszystkich platformach i kontynuuje jej ulepszanie z każdą aktualizacją. Kolejnym dużym dodatkiem do Starfield powinna być obsługa modów dla konsol za pośrednictwem Creation Kit, a przed nadejściem Shattered Space, które prawdopodobnie nastąpi we wrześniu, powinniśmy zobaczyć jeszcze kilka aktualizacji. Tymczasem gra oferuje największą kosmiczną przygodę wszech czasów dla tych, którzy chcą odkrywać galaktykę i możesz skorzystać z naszej porównywarki, aby kupić najtaniej klucz do gry Starfield, jeśli nie chcesz jej przegapić.

6.75zł
Starfield
Starfield
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare