Starfield przygotowuje się do pierwszej ekspansji

Starfield przygotowuje się do pierwszej ekspansji

Od premiery ambitnej kosmicznej gry RPG Bethesdy minęło już kilka miesięcy, a opinie na temat Starfield są tak zróżnicowane, jak rodzaje planet, które można eksplorować w grze. Starfield to ogromna przygoda, która kładzie u twoich stóp całą galaktykę do zbadania w dowolny sposób, co jest przyczyną jej sukcesu, ale prawdopodobnie także powodem, dla którego niektórzy gracze nie do końca lubią tę grę. Podczas gdy całkowita wolność jest dość cenna, poczucie wielkości świata gry może być przerażające dla tych, którzy są przyzwyczajeni do bardziej fabularnych przygód. Ci, którzy chcą odkrywać różne ścieżki i budować własną historię, z pewnością poczują się jak w domu z RPG Bethesdy.

Nadchodzące rozszerzenie

Bethesda skupiła się na ulepszaniu Starfield poprzez usprawnienia rozgrywki i poprawki błędów od czasu premiery. Studio dodało również trochę dodatkowej zawartości za pośrednictwem bezpłatnych aktualizacji, ale następnym etapem jest dodanie pierwszej dużej kropli nowości, która pojawi się wraz z pierwszym DLC. W niedawnym wywiadzie reżyser Starfield, Todd Howard, ujawnił, że rozszerzenie Shattered Space pojawi się jesienią tego roku. Rozszerzenie zostało zapowiedziane we wrześniu i będzie zawierało mnóstwo dodatkowej zawartości, która rozszerzy fabułę i zaoferuje graczom możliwość odkrywania nowych lokacji, sprzętu i nie tylko.

 

 

Jednak Bethesda nie będzie siedzieć bezczynnie, dopóki nie pojawi się rozszerzenie, a Howard ujawnił, że co kilka tygodni będzie wprowadzać spore aktualizacje z nowymi funkcjami, a następna powinna być dostępna już wkrótce. O jej zawartości dowiemy się jeszcze w tym tygodniu, a aktualizacja będzie dostępna do przetestowania w wersji beta Starfield przez jakiś czas, zanim zostanie udostępniona.

Starfield był jedną z najbardziej oczekiwanych premier 2023 roku, a wydanie rozszerzenia Shattered Space z pewnością przyciągnie do gry więcej graczy. Jeśli jeszcze nie odkryłeś tej ogromnej kosmicznej opery, skorzystaj z naszej porównywarki, aby sprawdzić najlepsze oferty na zakup Starfield i przygotuj się na eksplorację rozległej galaktyki.

6.75zł
Starfield
Starfield
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare