Instant Gaming EU
 
 

Aktualizacja Starfield naprawia problemy ze stabilnością

Aktualizacja Starfield naprawia problemy ze stabilnością

Pomimo niesamowitych liczb, które uczyniły Starfield największą premierą Bethesda Softworks w historii, epicka przygoda eksploracji kosmosu nie jest pozbawiona problemów. Istnieją drobne błędy i twórcy Fallout 4 już pracują nad ich naprawieniem, ale priorytetem na ich liście jest stabilność gry i już podjęli kroki w kierunku naprawienia problemów, które niektórzy gracze napotykają podczas gry. Pierwszy hotfix dla Starfield został już wydany i wprowadza szereg zmian, które mają poprawić stabilność, zmniejszyć liczbę awarii i poprawić liczbę klatek na sekundę.

Wiele zmian jeszcze przed nami

Według Bethesdy to tylko wierzchołek góry lodowej. Studio śledzi prośby społeczności i planuje wprowadzić zmiany do gry w przyszłych aktualizacjach. Ujawniło nawet małą listę tego, co ma nadejść w serii nadchodzących aktualizacji, które będą pojawiać się stopniowo w kolejnych tygodniach. Dodatki obejmują kontrolę jasności i kontrastu, menu kalibracji HDR, suwak FOV, obsługę Nvidia DLSS i 32:9 Ultrawide Monitor (PC) oraz przycisk do spożywania posiłków.

 

 


Studio zachęca również graczy Starfield do dalszego przekazywania informacji zwrotnych na temat funkcji, które chcieliby zobaczyć w grze i potwierdza, że pracuje nad wydaniem narzędzi do modowania, które będą działać na wszystkich platformach, podobnie jak w przypadku Skyrim i Fallout 4, dwóch gier, które bardzo się rozwinęły dzięki zawartości stworzonej przez fanów. Pojawią się one na początku 2024 roku.

Starfield to jedna z najbardziej oczekiwanych gier 2023 roku i jedna z najlepszych kosmicznych przygód, jakie kiedykolwiek wydano. Gra kładzie u twoich stóp rozległą galaktykę do zbadania i pozwala ci robić to tak, jak uważasz za stosowne, pomimo ekscytującej fabuły, którą możesz śledzić, jeśli chcesz. Jeśli jeszcze nie odkryłeś tej gry, zdecydowanie zalecamy skorzystanie z naszej porównywarki, aby już teraz uzyskać cdkey Starfield na PC i Xbox Series X/S.

169.00zł
Starfield
Starfield
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare