K4G BG 4 EN
 
 

Starfield jest większe niż myślisz

Starfield jest większe niż myślisz

Starfield był w centrum uwagi od momentu jego ogłoszenia, ale oficjalne ujawnienie rozgrywki podczas zeszłotygodniowej prezentacji sprawiło, że stał się jeszcze bardziej popularny. Istnieją cechy gry, które przyciągnęły uwagę fanów i które wywołały intensywne dyskusje w ciągu ostatnich kilku dni. Podczas gdy kwestia graczy potrzebujących dysku SSD do uruchomienia Starfield na swoim komputerze może być dość irytująca dla tych, którzy go nie mają, proceduralnie generowane planety w grze wywołały wiele obaw. Wiele osób uważa, że Starfield może po prostu zawierać mnóstwo proceduralnie generowanej zawartości, co byłoby dalekie od tego, czego oczekują od nowej przygody science-fiction Bethesdy.

Jest po prostu ogromny

Dyrektor kreatywny Starfield, Todd Howard, odniósł się do tej kwestii w niedawnym wywiadzie dla IGN. Zapytany o stosunek proceduralnie generowanych planet w grze, Howard ujawnił, że ilość ręcznie tworzonej zawartości w grze przewyższa to, co widzieliśmy w poprzednich grach stworzonych przez nich.

"Cóż, same planety, krajobraz są w dużej mierze proceduralne. Tworzymy te duże... Myślę, że wygenerowaliśmy kafelki wielkości kilometra. Są one w pewnym sensie owijane wokół planety. Jeśli chodzi o ręcznie tworzoną zawartość, to jest jej więcej niż w jakiejkolwiek innej grze".

Starfield zapewni niezliczone godziny zabawy dla tych, którzy chcą głęboko zanurzyć się w eksploracji kosmosu. Jeśli już, to proceduralnie generowana zawartość gwarantuje wysoki poziom regrywalności. Znaczenie tych wszystkich planet dla fabuły jest po prostu drugorzędne, ponieważ jasne jest, że nie będziesz zmuszony do odwiedzenia wszystkich ponad 1000 planet w Starfield, aby robić postępy. Jeśli gra zapewni wystarczająco wciągające środowisko, w którym poczujesz się komfortowo, z pewnością wielu graczy poświęci czas na eksplorację wielu z nich tylko dla samego doświadczenia.

Z jedną wątpliwością mniej w równaniu, Starfield zmierza do jednej z najbardziej oczekiwanych premier 2023 roku, która nastąpi 6 września na PC i Xbox Series X/S. Możesz skorzystać z naszej porównywarki, aby już teraz zamówić grę w przedsprzedaży i otrzymać tani kod Starfield.

169.00zł
Starfield
Starfield
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare