Rozpocznij pobieranie Starfield już teraz

Rozpocznij pobieranie Starfield już teraz

Premiera Starfield zaplanowana jest na 6 września, ale już dziś można rozpocząć wstępne pobieranie plików gry, jeśli zamierzasz grać w tę grę na Xbox Series X/S. W międzyczasie, jeśli będziesz grać w nową epicką przygodę RPG Bethesdy na PC, będziesz musiał poczekać kilka dni na wstępne pobranie plików gry, ponieważ będą one dostępne na Steamie od 30 sierpnia.

Wybierz swoją ścieżkę

Z ponad tysiącem planet do zbadania, mnóstwem statków kosmicznych do wyboru i mnóstwem interesujących funkcji, które przyczyniają się do zapewnienia wyjątkowych wrażeń, Starfield z pewnością stanie się jedną z największych przygód RPG w historii i będzie solidnym pretendentem do nagrody Gry Roku 2023. W niedawnej sesji FAQ Bethesda ujawniła więcej szczegółów na temat Starfield, które rzuciły nieco światła na to, jak duża i wciągająca jest ta gra. Gra zawiera system mieszkaniowy i będzie można kupić dom w każdym większym mieście. Możliwe będzie również działanie jako przemytnik i szmuglowanie nielegalnych towarów w całej galaktyce. Jeśli jednak zostaniesz złapany na gorącym uczynku, możesz spędzić trochę czasu w więzieniu.

 

 

Starfield to doświadczenie, które oferuje nieskończone możliwości eksploracji galaktyki. Możesz nawet zdecydować się na bycie pacyfistą i korzystać z nieśmiercionośnej broni, aby robić postępy w grze, co okaże się dość trudnym przedsięwzięciem.

Dopóki w nią nie zagrasz, nie będziesz miał pojęcia, jak kolosalna jest ta gra. Na szczęście możesz skorzystać z naszej porównywarki, aby sprawdzić najlepsze oferty na cdkeye Starfield i przygotować się do gry, gdy tylko będzie dostępna na PC i Xbox Series X/S.

169.00zł
Starfield
Starfield
Zanurz się w intensywnym świecie Helldivers 2, gdzie chaos i współpraca definiują każdą bitwę. Jesteś gotów na intensywne walki i współpracę dla przetrwania ludzkości? Wojna czeka.
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare