Kup cdkey Starfield

 • PC
 • Xbox Series X

Najlepsi sprzedawcy

  Starfield to nowa fabularna gra akcji od twórców serii The Elder ScrollsFallout. Fabuła gry rozgrywa się kilkaset lat w przyszłości. Ludzkość w końcu wykonała skok do gwiazd i rozpoczęła się nowa era kolonizacji. Jest rok 2030, a ludzie dochodzą do siebie po okrutnej wojnie między dwiema głównymi frakcjami, Zjednoczonymi Koloniami i Kolektywem Freestar. Bitwa rozszerzyła się na Settled Systems, ale obszar ten cieszy się teraz niestabilnym pokojem. Jesteś częścią organizacji zajmującej się eksploracją kosmosu o nazwie Constellation i będziesz mógł swobodnie eksplorować Settled Systems. Twoim zadaniem jest odkrycie najgłębszych tajemnic galaktyki, ale będziesz musiał stawić czoła wielu zagrożeniom, w tym brutalnym piratom i fanatycznym kultystom wszelkiego rodzaju.  Gra zawiera wiele innowacyjnych elementów rozgrywki, w tym rozległy otwarty świat, który gracze mogą eksplorować w miarę postępów w fabule. Gracze wcielą się w rolę poszukiwacza przygód, który musi przemierzyć wszechświat, aby odkryć jego tajemnice. Po drodze napotkają różne postacie, stworzenia i lokacje, odkrywając tajemnice Starfield.  Starfield zawiera imponujący zakres mechaniki eksploracji, która pozwala graczom odkrywać Settled Systems i wchodzić w interakcje z ich mieszkańcami w dowolny sposób. Mogą oni przestrzegać prawa i stać się odkrywcami, wcielić się w rolę kosmicznych piratów lub przemycać towary przez galaktykę. Gracze mogą również dostosowywać swoje statki kosmiczne do własnych potrzeb i eksplorować ponad tysiąc planet, które będą inne w każdej grze.  Gracze mogą spodziewać się szeregu nowości podczas gry w Starfield, w tym dynamicznych systemów pogodowych, szczegółowych systemów rzemieślniczych i unikalnej mechaniki walki. Ponadto gracze będą mogli dostosować swoją postać za pomocą różnych zestawów broni i zbroi w miarę postępów w grze.  Oprócz innowacyjnych funkcji rozgrywki, Starfield może pochwalić się również intrygującą historią, która obiecuje utrzymać zaangażowanie graczy podczas całej ich podróży. Po ukończeniu pierwszej rozgrywki na graczy czeka tryb Nowa Gra Plus z jeszcze większą liczbą wyzwań i niespodzianek.

  Czytaj więcej

  Jaka jest najlepsza cena na Starfield?

  Jak użyć Twojego cdkeya na Steamie?

  Kod dla Xbox do aktywacji na Xbox Live.

  Kod na konsolę Xbox do aktywacji na Xbox Live.

   

  Pobierz swoją grę ze sklepu Windows 10/Microsoft Store

  Jeśli posiadasz cyfrowy tytuł Xbox Play Anywhere, możesz grać zarówno na komputerze z systemem Windows 10, jak i na konsoli Xbox One.

  • Rozszerzenie fabularne „Strzaskana przestrzeń” (po premierze gry)
  • Do 5 dni wcześniejszego dostępu*
  • Pakiet skórek Konstelacji: karabin laserowy Equinox, skafander, hełm i plecak odrzutowy
  • Dostęp do cyfrowego albumu graficznego i oryginalnej ścieżki dźwiękowej
  Opłaty

  (*) Odkryliśmy ten produkt dostępny od 18 sprzedawcy(ów) wspierających 4 system(y) DRM: Xbox Live, Windows, XBox Play Anywhere, Steam na 3 platformie(ach) - PC, XboxOne, Xbox Series X. Gra oferuje 4 różne wydanie(a). W naszej porównywarce cen, zidentyfikowaliśmy 106 oferta(y) cyfrowa(e). Dodatkowo, nasza platforma prezentuje opinie użytkowników, z 52 już udostępnionymi komentarzami.

  Komentarze na Starfield

  Sir_Magnetron
  Sir_Magnetron
  10 lut 2022, 20:27na dlcompare.com
  Very interesting game, i hope this will do good because i love space games. Fingers crossed for this one
  Bardzo ciekawa gra, mam nadzieję, że będzie to zrobić dobrze, ponieważ uwielbiam gry kosmiczne. Trzymam kciuki za tę grę
  EodrasJazz
  EodrasJazz
  27 sty 2022, 17:40na dlcompare.fr
  Il à l'air tellement bien ! J'ai hâte de l'essayer et d'en savoir plus. J'espère que sa sera similaire à Star citizen sur la de piloter le vaisseau de l'utiliser, les combats ect... sa serait vraiment PAR-FAIT ! :)
  Wygląda tak dobrze! Nie mogę się doczekać, aby go wypróbować i dowiedzieć się więcej. Mam nadzieję, że będzie to podobne do Star Citizen pod względem pilotowania statku, używania go, walki itp. To byłoby naprawdę niesamowite! :)
  dzsdqq
  dzsdqq
  29 gru 2021, 15:49na dlcompare.fr
  C'est du betesda, il faut s'attendre à une montagne de bug mais le projet à l'air sympa. À surveiller
  To jest betesda, trzeba się spodziewać góry bugów, ale projekt wygląda ładnie. Do obejrzenia
  DilithaRansara
  DilithaRansara
  19 gru 2021, 04:42na dlcompare.com
  Betheseda's next HUGE hit. From the creators of The Elder Scrolls and Fallout, Starfield is a futuristic open world RPG with many similar gameplay elements, and has been in production for over 6 years!
  Kolejny wielki hit Bethesedy. Od twórców The Elder Scrolls i Fallouta, Starfield jest futurystyczną grą RPG z otwartym światem, z wieloma podobnymi elementami rozgrywki i jest w produkcji od ponad 6 lat!
  abade
  abade
  1 gru 2021, 11:47na dlcompare.fr
  suellement c'est une tuerie maintenant est-ce que ça le restera ou avec les optimisations on perdra rapidement cette beauté ?
  Więc teraz jest to killer, czy tak pozostanie, czy optymalizacje sprawią, że szybko straci swoje piękno?
  Dysfrake
  Dysfrake
  25 lis 2021, 14:42na dlcompare.fr
  Visuellement c'est une tuerie maintenant est-ce que ça le restera ou avec les optimisations on perdra rapidement cette beauté ?
  Wizualnie jest to teraz killer, czy tak już zostanie, czy wraz z optymalizacjami szybko stracimy to piękno?
  Kitten Chucklenugget
  Kitten Chucklenugget
  21 lip 2023, 19:27na dlcompare.com
  that Gamebillet link redirects to Batman Arkham Asylum: Game of the Year Edition. where is Starfield?
  Link do Gamebillet przekierowuje do Batman Arkham Asylum: Game of the Year Edition. gdzie jest Starfield?
  bowserc6
  bowserc6
  26 lut 2022, 11:26na dlcompare.fr
  Trop hypé par se nouveau jeu
  Zbyt podekscytowany tą nową grą
  RaBlack
  RaBlack
  23 lut 2022, 01:44na dlcompare.com
  This game will for sure be awsome.
  Ta gra na pewno będzie niesamowita.
  aj011
  aj011
  22 lut 2022, 21:22na dlcompare.fr
  Trop hâte de l'essayer, encore plus de l'acheter ici
  Nie mogę się doczekać, żeby go spróbować, nie mówiąc już o kupieniu go tutaj.
  Wyświetl więcej komentarzy

  Może Ci się również spodobać

  Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

  Zasubskrybuj newsletter DLCompare