Wczesny dostęp do Starfield rozpoczyna się dzisiaj

Wczesny dostęp do Starfield rozpoczyna się dzisiaj

Ci, którzy zamówili w przedsprzedaży ostateczną edycję Starfield lub edycję wyższą, już zanurzyli się w najbardziej niesamowitej kosmicznej przygodzie swojego życia. Starfield jest już dla nich dostępny. Jeśli zdecydowałeś się na tańszą edycję, nadal musisz poczekać kilka dni, ale możesz sprawdzić godziny premiery w swoim regionie, aby jak najszybciej cieszyć się nową grą wideo Bethesdy.

Dobry początek

Ponieważ Starfield jest jedną z najbardziej oczekiwanych premier 2023 roku, transmisje z gry znalazły się już wśród najczęściej oglądanych treści na Twitchu, a tysiące graczy próbują dowiedzieć się, jaki rodzaj rozgrywki oferuje gra. Jak dotąd wszystkie recenzje gry są w większości pozytywne, w tym te techniczne, pozostawiając Starfield w bardzo dobrej pozycji przed ostateczną premierą 6 września.

 

 

Z drugiej strony, raporty potwierdzają, że Starfield jest tak ogromny i epicki, jak zapowiadano, zapewniając wciągające wrażenia, które zapewnią rozrywkę na więcej godzin, niż można sobie wyobrazić. Bethesda poprawiła animacje twarzy w porównaniu do innych swoich gier, a gra działa płynnie pomimo kilku bardzo drobnych błędów. Mimo to gra wzbudziła pewne obawy wśród niektórych graczy, którzy uważają, że system szybkiej podróży między planetami przerywa immersję, a zarządzanie ekwipunkiem mogłoby być lepsze.

Starfield oferuje wciągającą historię, solidne postacie, przyzwoity system walki i świetną mechanikę eksploracji, a także zapewnia ogólne wrażenia, które sprawiają, że zasługuje na miejsce jednej z najlepszych gier RPG z otwartym światem w wielu bibliotekach gier wideo. Jeśli możesz już grać w tę grę, prawdopodobnie nie czytasz tego, ponieważ jesteś zbyt zajęty, ale jeśli jeszcze nie masz swojej kopii gry, sprawdź najlepsze oferty na klucze Starfield na PC za pomocą naszej porównywarki już teraz i nie przegap tej niesamowitej gry.

6.75zł
Starfield
Starfield
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare