Instant Gaming EU
 
 

Bethesda ogłasza nowe sposoby podróżowania w Starfield

Bethesda ogłasza nowe sposoby podróżowania w Starfield

Niemal całkowita nieobecność Starfield na The Game Awards nie zniechęciła Bethesdy. Studio wciąż pracuje nad ulepszeniem swojej kosmicznej przygody o poprawki i nowe funkcje, mimo że generuje ona tyle samo miłości, co nienawiści wśród fanów gatunku RPG.

 

 

Koniec z pet-asteroidami

Najnowsza aktualizacja naprawiła śmieszny błąd, który powodował, że małe asteroidy podążały za niektórymi graczami podczas ich podróży przez galaktykę. Wraz z wydaniem poprawki Bethesda ujawniła, że w przyszłości doda nowe funkcje do Starfield.

"Ciężko pracowaliśmy nad wieloma zgłoszonymi przez was problemami i spodziewamy się aktualizacji na początku przyszłego roku, która będzie zawierać dużą liczbę poprawek zadań "w toku", a także FSR3 i XeSS. Chociaż naprawiliśmy kilka problemów z zadaniami, to poprawki zadań w toku są znacznie trudniejsze do naprawienia i stworzyliśmy nowy system, aby je poprawić bez konieczności cofania zapisu.

Ciężko pracujemy również nad wieloma nowymi funkcjami, o które prosiliście, od map miast, przez obsługę modów, po zupełnie nowe sposoby podróżowania (bądźcie czujni!). Będą one wprowadzane wraz z regularnymi poprawkami i aktualizacjami, których spodziewamy się mniej więcej co sześć tygodni. Jeśli coś da się zrobić w ramach mniejszej poprawki w międzyczasie (jak asteroida) i uznamy, że jest to bezpieczne, to również ją wprowadzimy. Kluczem jest tutaj bezpieczeństwo. Poświęcamy dużo czasu na przetestowanie nawet najmniejszej zmiany w tak dużej i dynamicznej grze".

Studio nie ujawniło żadnych wskazówek na temat tego, jakie będą te "nowe sposoby podróżowania" i będziemy musieli jeszcze trochę poczekać, aby dowiedzieć się więcej na ich temat. Tymczasem Starfield nadal oferuje głęboki poziom eksploracji kosmosu w przygodzie, której fabułą możesz zająć się według własnego uznania podczas gry. Jak zwykle pamiętaj, że możesz znaleźć najtańsze cdkeye. Starfield za pomocą naszej porównywarki, jeśli chcesz zanurzyć się w takiej przygodzie.

169.00zł
Starfield
Starfield
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare