Starfield jest opóźniony, ale w końcu ma datę premiery

Starfield jest opóźniony, ale w końcu ma datę premiery

Starfield, wyczekiwana gra RPG science-fiction Bethesdy, otrzymała datę premiery ustaloną na 6 września 2023 roku. Ogłoszenie daty nadejścia tytułu, dostępnego wyłącznie na Xbox Series X/S i PC, nastąpiło za pośrednictwem wideo opublikowanego na oficjalnym koncie dewelopera na Twitterze. Warto zauważyć, że data ta oznacza również dalsze opóźnienie w stosunku do ostatniej prognozy podanej przez dewelopera, która potwierdzała grę na pierwszą połowę 2023 roku.

Aby to zrekompensować, firma odpowiedzialna za grę będzie promować wydarzenie Starfield Direct 11 czerwca, aby pokazać graczom więcej o tytule. Prezentacja odbędzie się po wydarzeniu Xbox Games Showcase, przynosząc wiadomości o konsolach Microsoftu. Więcej szczegółów na temat debiutu Starfield znajdziecie poniżej.

W materiale wideo opublikowanym przez Bethesdę można zobaczyć stację kosmiczną Constellation, grupę kosmicznych odkrywców starających się utrzymać pokój we wszechświecie, goszcząc astronautę. Narracja mówi o dziwnych anomaliach występujących we wszechświecie i o tym, że gracz może odkryć ich źródło. Po ujawnieniu daty, reżyser gry Todd Howard pojawia się w studiu, podczas gdy ludzie grają w grę w tle i mówi więcej o produkcji, premierze i wydarzeniu, które ujawni więcej informacji o tytule.

Poza 15 minutami rozgrywki opublikowanymi w czerwcu 2022 roku, niewiele ujawniono na temat Starfield. Wiadomo, że gra będzie RPG z otwartym światem osadzonym w kosmosie i będzie zawierać mechanikę z innych serii Bethesdy, takich jak Fallout 4 i The Elder Scrolls V: Skyrim. Obiecuje się jednak jeszcze szerszą skalę zawartości.

Nadal w grze będzie można grać w pierwszej lub trzeciej osobie, tworzyć własną postać, wykonywać zadania i dołączać do frakcji tworzących fabułę świata gry. Nie zabraknie również systemu walki z szerokim arsenałem, takim jak pistolety, karabiny, strzelby i inne. Inne wspomniane elementy obejmują eksplorację kosmosu na różnych planetach i budowanie baz. Dla tych, którzy pamiętają, była to jedna z najważniejszych funkcji obiecanych w pierwszej wersji No Man's Sky.

Pierwotnie Starfield miał zostać wydany 11 listopada 2022 roku. Został on jednak dwukrotnie opóźniony, ponieważ zapowiedziano go na pierwszą połowę 2023 roku, wraz z Redfall, a teraz pojawi się we wrześniu. Będąc bardzo oczekiwaną grą od czasu jej ogłoszenia na targach E3 2021, opóźnienia sfrustrowały tych, którzy nie mogą się doczekać tytułu.

Najważniejsze jest to, że w końcu mamy datę, co oznacza, że możesz zaplanować, zaoszczędzić trochę dodatkowych pieniędzy i sprawdzić naszą porównywarkę, aby znaleźć najtańsze oferty na klucze CD Starfield. Jedna lub kilka galaktyk czeka na ciebie.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

169.00zł
Starfield
Starfield
Are you prepared to step onto the pitch in EA Sports FC 24, where victory is just a goal away and the thrill of the game knows no bounds? Get ready for the ultimate football experience. Are you up for the challenge?
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare