Kup Redfall

 • PC
 • Xbox Series X
utwórz powiadomienie cenowe

Najlepsi sprzedawcy

  Wejdź do świata opanowanego przez wampiry i przygotuj się na walkę z nimi do ostatniego tchu w Redfall. To małe wyspiarskie miasteczko w Massachusetts zostało zaatakowane przez legion wampirów, który zamierza uczynić je swoim terytorium. Blokując słońce, skazały mieszkańców na wieczną ciemność, a one same mogą swobodnie przemierzać ulice polując na ludzkie ofiary. Jako jeden z niewielu ocalałych, znajdujesz się w izolacji od otoczenia i z hordą krwiożerczych stworzeń, które chcą mieć cię za przekąskę.  Na szczęście jesteś jednym z tych rzadkich osobników, którzy chcą walczyć. Wampiry są produktem tajemniczych eksperymentów, które poszły nie tak i mają wyjątkowe zdolności, ale nie brakuje ich po twojej stronie.  Devinder Crousely to kryptozoolog ze smykałką do wynalazków, który ma wiele do udowodnienia i wiele broni swojego autorstwa do przetestowania. Layla Ellison to studentka inżynierii, która zyskała niesamowite zdolności telekinetyczne, gdy pracowała w placówce badawczej. Remi de la Rosa to doświadczona inżynier bojowa, która potrafi wykorzystać swoje doświadczenie wraz z robotem Bribónem. Jacob Boyer to były strzelec wyborowy, który zyskał wampiryczne oko i potrafi kontrolować widmowego kruka.  Każdy z nich jest w stanie utrzymać wampiry na dystans, ale razem będą w stanie je pokonać, dowiedzieć się, co tak naprawdę dzieje się za kulisami Redfall i powstrzymać to szaleństwo. Redfall to gra dla jednego gracza i kooperacyjna dla maksymalnie czterech graczy w apokaliptycznym scenariuszu. To od ciebie zależy, czy połączysz swoje umiejętności i ładunki broni z kolegami z drużyny, aby dać wampirom popalić w tej pełnej akcji grze od twórców Dishonored i Prey.

  Czytaj więcej

  Najlepsze ceny dla Redfall

  Użyj klucza CD na Steam.

  Użyj klucza w programie uruchamiającym Epic Games, aby pobrać Twoja gra.

  Kod dla Xbox do aktywacji na Xbox Live.

  Jeśli posiadasz cyfrowy tytuł Xbox Play Anywhere, możesz grać zarówno na komputerze z systemem Windows 10, jak i na konsoli Xbox One.

  •  Podstawową wersję gry „Redfall”
  • Przepustkę bohatera Redfall z dwoma przyszłymi bohaterami
  • Skórkę wiązki laserowej
  • Dodatek do broni: taktyczny nóż
  • Strój Devindera z „Ekspedycji na północ”
  • Strój Jacoba z „Oczu w ciemności”
  • Strój wojenny Layli
  • Strój Remi „Wolontariuszki”

  Komentarze na Redfall

  Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

  Odpowiedzanswering the message of

  500 Pozostało znaków

  Sarge T.
  Sarge T.
  23 kwi 2023, 22:58na dlcompare.com
  I'd say Redfall looks like the game that Back 4 Blood wanted to be. It brings enough new things to the table (other than being vampires rather than zombies), that it truly looks like a new evolvement in the FPS survivor co-op genre :)
  Powiedziałbym, że Redfall wygląda jak gra, którą Back 4 Blood chciało być. Wnosi wystarczająco dużo nowych rzeczy do stołu (poza tym, że jest wampirem, a nie zombie), że naprawdę wygląda jak nowe rozwinięcie gatunku FPS survivor co-op :)
  le8emenain
  le8emenain
  22 kwi 2023, 13:32na dlcompare.fr
  redfall est un jeu plutot interessant , le choix d'une ville infesté de vampires est sympa sans vraiment être originale. malgré tout a part son aspect co op qui donne envie , on a l impression d'être face a un jeu un peu limité , choix parmi 4 héros , gameplay plutôt conventionnel. Un jeu sympa, mais qui n'aura pas su réinventer le genre
  redfall to ciekawa gra, wybór miasta zarażonego wampirami jest fajny, nie będąc tak naprawdę oryginalnym. mimo wszystko, poza aspektem co op, mamy wrażenie obcowania z grą ograniczoną, wybór wśród 4 bohaterów, gameplay raczej konwencjonalny. Fajna gra, ale nie wymyśliła gatunku na nowo
  644343e7a999f@chanselig
  644343e7a999f@chanselig
  22 kwi 2023, 04:28na dlcompare.com
  Redfall is an open world shooter, based on vampire slaying! The unique skills given to each unique vampire hunter makes vampire slaying an art, practice takes perfect. Regardless of these skillsets, there are many ways to approach this, stealth, guns blazing. You make the decision on how you want to approach it!
  Redfall to strzelanka z otwartym światem, oparta na zabijaniu wampirów! Unikalne umiejętności każdego łowcy wampirów sprawiają, że zabijanie wampirów jest sztuką, praktyka wymaga perfekcji. Niezależnie od tych umiejętności, można podejść do tego na wiele sposobów, skrycie, z bronią w ręku. Ty podejmujesz decyzję, jak chcesz do tego podejść!
  643d54be4cf85@roponggi
  643d54be4cf85@roponggi
  17 kwi 2023, 16:20na dlcompare.com
  Based on the exciting premise and diverse range of characters, Redfall deserves a four-star rating. The game promises an immersive experience in a world overrun by vampires and offers a unique set of abilities for players to utilize in combat. The inclusion of cooperative play for up to four players adds an extra layer of fun and strategy to the game. Additionally, the involvement of experienced game developers from Dishonored and Prey is a testament to the potential quality of the game.
  Ze względu na ekscytujące założenia i zróżnicowaną gamę postaci, Redfall zasługuje na ocenę czterech gwiazdek. Gra obiecuje wciągające doświadczenie w świecie opanowanym przez wampiry i oferuje unikalny zestaw umiejętności, które gracze mogą wykorzystać w walce. Możliwość gry w kooperacji dla maksymalnie czterech graczy dodaje do gry dodatkową warstwę zabawy i strategii. Dodatkowo, zaangażowanie doświadczonych twórców gier z Dishonored i Prey świadczy o potencjalnej jakości gry.
  noburain
  noburain
  17 kwi 2023, 07:14na dlcompare.fr
  Bethesda n'est plus un studio à présenter avec leurs jeux de qualité, le détail vraiment pas mal est que l'on ne peut pas tuer les vampires avec nos balles, il faut aller au contact, à l'ancienne avec un pieu. Il y aura également quelques petites énigme présente.
  Bethesda nie jest już studiem, któremu trzeba przedstawiać ich jakościowe gry, naprawdę miłym szczegółem jest to, że nie można zabijać wampirów kulami, trzeba nawiązać kontakt, starym sposobem za pomocą kołka. Będzie też obecnych kilka małych zagadek.
  Enilliav
  Enilliav
  15 kwi 2023, 18:34na dlcompare.com
  Redfall is an open-world single-player cooperative first-person shooter from the award-winning team of Prey and Dishonored, Arkane Austin. This game provides you with enough fun and action but the local price is expensive. I'm not entirely sure, but I'm sure it's fun.
  Redfall to kooperacyjny first-person shooter z otwartym światem dla jednego gracza od wielokrotnie nagradzanego zespołu Prey i Dishonored, Arkane Austin. Ta gra zapewnia ci wystarczająco dużo zabawy i akcji, ale lokalna cena jest droga. Nie jestem do końca pewien, ale jestem pewien, że to zabawa.
  @manu
  @manu
  15 kwi 2023, 16:34na dlcompare.es
  Entra en un mundo infestado de vampiros y prepárate para luchar contra ellos hasta el último aliento en Redfall. Esta pequeña ciudad insular de Massachusetts ha sido asaltada por una legión de vampiros que pretende convertirla en su territorio. Al bloquear el sol, han condenado a los habitantes a la oscuridad eterna, y son libres de recorrer las calles a la caza de presas humanas.
  Wkrocz do świata opanowanego przez wampiry i przygotuj się na walkę z nimi do ostatniego tchu w grze Redfall. To małe miasteczko na wyspie Massachusetts zostało najechane przez legion wampirów, które zamierzają uczynić je swoim terytorium. Blokując słońce, skazały mieszkańców na wieczną ciemność i mogą swobodnie przemierzać ulice, polując na ludzkie ofiary.
  Absamo
  Absamo
  15 kwi 2023, 15:23na dlcompare.com
  Players will have a variety of characters to choose from, each with their own unique abilities and playstyles. The game is being developed by Arkane Studios, the studio behind the popular "Dishonored" series, and is said to incorporate the studio's signature immersive gameplay and player choice mechanics.
  Gracze będą mieli do wyboru wiele postaci, z których każda będzie miała swoje unikalne umiejętności i styl gry. Gra jest tworzona przez Arkane Studios, studio stojące za popularną serią "Dishonored" i ma zawierać charakterystyczną dla tego studia wciągającą rozgrywkę i mechanikę wyboru gracza.
  neekimyong
  neekimyong
  15 kwi 2023, 15:17na dlcompare.com
  The game is set in an open-world environment on an island called Redfall, where players must team up to fight against vampires and other supernatural threats. Players can choose from a variety of characters, each with unique abilities and play styles, and work together to complete objectives and battle against the game's enemies. Redfall is designed to be played in single-player or cooperative mode with up to four players.
  Gra osadzona jest w środowisku otwartego świata na wyspie zwanej Redfall, gdzie gracze muszą połączyć siły, aby walczyć z wampirami i innymi nadprzyrodzonymi zagrożeniami. Gracze mogą wybierać spośród różnych postaci, z których każda posiada unikalne umiejętności i style gry, a także współpracować przy realizacji celów i walce z wrogami w grze. Redfall jest przeznaczony do gry w trybie dla jednego gracza lub w trybie kooperacji dla maksymalnie czterech graczy.
  gennyshark
  gennyshark
  15 kwi 2023, 15:02na dlcompare.com
  Defining Redfall in a nutshell is complicated, and even saying it's a cooperative shooter sounds a bit of an understatement. I'm convinced that it is a game with Arkane's DNA in all respects: it' not a clone of Left 4 Dead or a looter shooter à la Borderlands. Let's wait 2 mag 2023
  Zdefiniowanie Redfall w pigułce jest skomplikowane, a nawet powiedzenie, że jest to kooperacyjna strzelanka, brzmi trochę jak niedomówienie. Jestem przekonany, że jest to gra, która pod każdym względem ma DNA Arkane: nie jest to klon Left 4 Dead ani looter shooter à la Borderlands. Poczekajmy 2 mag 2023
  Wyświetl więcej komentarzy
  Reward Event Will you embrace the challenge of entering the world of Lies Of P and uncovering its mysteries while facing its most cunning foes? Are you ready for the next chapter in Lies Of P?
  • Informacje techniczne

  • Oficjalna strona : Redfall
  • Kategorie : Akcja , Przygodowe
  • Edytor : Bethesda Softworks
  • Deweloper : Arkane Studios
  • Tryby : Solo, Co-op
  • Data wydania : 1 maja 2023
  • Wymagania systemowe
   • Minimalne
   • OS : Windows 10 (64-bit)
   • CPU : Core i5-8400 / Ryzen 5 1600
   • RAM : 16 GB
   • GPU : GeForce GTX 1070 / Radeon RX 580
   • HDD : 100 GB
   • Zalecane
   • CPU : Core i7-9700K / Ryzen 7 2700X
   • RAM : 16 GB
   • GPU : GeForce RTX 2080 / Radeon 5700
   • HDD : 100 GB
  • Kategoria wiekowa
  • PEGI 18
  DLCompare Extension
  Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

  Zasubskrybuj newsletter DLCompare