King i Lars Alexandersson dołączają do składu Tekken 8

King i Lars Alexandersson dołączają do składu Tekken 8

Promocja Tekken 8 idzie pełną parą, a Bandai Namco wciąż publikuje filmy przedstawiające wojowników w nadchodzącej grze. Wszyscy ujawnieni do tej pory wojownicy byli obecni w poprzednich odsłonach, ale wszyscy mają zupełnie nowy wygląd i używają nowych ruchów sztuk walki w Tekkenie 8. W ciągu ostatnich kilku dni ujawniono dwóch nowych wojowników: King i Lars Alexanderson. Każdy z nich ma swój własny film zapowiadający rozgrywkę, który można obejrzeć poniżej.

King

Ten meksykański wojownik po raz pierwszy pojawił się w serii w pierwszym Tekkenie i od tego czasu towarzyszy fanom. Zakładając swoją kultową maskę Jaguara, King był mocnym przeciwnikiem w całej serii. Preferuje bardziej defensywny styl z ruchami inspirowanymi wrestlingiem i może z łatwością pokonać każdego przeciwnika, którego złapie. Jak widać na filmie, King nadal będzie potęgą w walce w zwarciu w Tekken 8.

 

 

Lars Alexandersson

Bohater trybu fabularnego Tekken 6 powraca na arenę walki. Lars Alexandersson był powracającą postacią w serii i nic dziwnego, że zobaczymy go ponownie w Tekken 8. Jest muskularnym, ale zwinnym wojownikiem, który używa sztuk walki Tekken Forces, aby ujarzmić swoich przeciwników.

 

 

King i Lars dołączą do Niny Williams, Kazuyi Mishimy, Jina Kazamy, Paula Phoenixa i Marshalla Law w początkowym składzie wojowników w Tekken 8. Bandai Namco prawdopodobnie ujawni jeszcze kilku zawodników w nadchodzących tygodniach. Bądź na bieżąco z naszą sekcją wiadomości, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o grze i skorzystaj z naszej porównywarki, aby sprawdzić najlepsze oferty na klucze Tekken 8 PS5 i kupić swoją kopię w najlepszej cenie przed premierą.

109.43zł
Tekken 8
Tekken 8
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare