Instant Gaming EU
 
 

Postacie z Tekken 8 piętrzą się przed premierą

Postacie z Tekken 8 piętrzą się przed premierą

Oczekuje się, że Tekken 8 będzie zawierał szeroką gamę postaci do wyboru w momencie premiery, ale Bandai Namco może z tym przesadzić. Do tej pory widzieliśmy wiele postaci z poprzednich gier z serii, prezentujących różne style sztuk walki w serii filmów. Oczywiście wojownicy tacy jak Kazuya Mishima i Jin Kazama będą obecni w grze wraz z nowicjuszami, takimi jak Azucena, ale twórcy wydają się mieć jeszcze więcej w zanadrzu dla fanów kultowej bijatyki.

Legendy powracają

Niedawny film Tekken 8 prezentuje nie jednego, ale kilku legendarnych wojowników, którzy powrócą na arenę walki w tej odsłonie. Devil Jin, Zafina, Alisa Bosconovich i Lee Chaolan pojawiają się w tym filmie i spektakularnie pokazują swoje ekskluzywne umiejętności i style walki ku radości fanów.

 

 

Jeśli uważasz, że w Tekken 8 jest już wystarczająco dużo postaci, z przykrością informujemy, że Bandai Namco jest innego zdania. Właśnie wczoraj ujawniono kolejną zupełnie nową postać. Victor Chevalier jest założycielem niezależnych sił ONZ i przywódcą jednostki Raven. Ten wyrafinowany wojownik wykorzystuje szereg śmiercionośnych broni do eliminowania przeciwników, w tym noże bojowe, katanę i pistolet. Okaże się trudnym rywalem na arenie walki.

 

 

Victor Chevalier nie jest ostatnią postacią Tekken 8 ujawnioną przed premierą gry. Ostatni wojownik z listy zostanie ujawniony 12 listopada i uzupełni wybór, który obejmuje łącznie 32 różne grywalne postacie w momencie premiery.

Tekken 8 z pewnością nie zabraknie opcji dla graczy. Jeśli nie chcesz przegapić powrotu jednej z najlepszych serii bijatyk wszech czasów, skorzystaj z naszej porównywarki, aby uzyskać tani kod Tekken 8 na PlayStation i przygotuj się do gry już pierwszego dnia.

136.05zł
Tekken 8
Tekken 8
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare