Paul Phoenix powraca w Tekken 8

Paul Phoenix powraca w Tekken 8

Kazuya Mishima i jego rodzina stanowią trzon fabuły Tekken 8, ale w nowej odsłonie kultowej serii bijatyk pojawia się także wiele innych postaci. Paul Phoenix jest częścią serii od 1994 roku, kiedy to znalazł się w składzie, który był obecny w oryginalnym Tekkenie. Od tego czasu dowiedzieliśmy się znacznie więcej o tym agresywnym amerykańskim motocykliście z talentem do sztuk walki. Po przegranej w pierwszym turnieju King of Iron Fist z Kazuyą, w końcu zemścił się i zdobył tytuł mistrza w Tekken 3. W kolejnych latach był solidnym pretendentem do tytułu. Tekken 8 przywróci legendarnego wojownika do walki z nowymi ruchami.

Możesz zobaczyć Paula Phoenixa w akcji w nowym zwiastunie rozgrywki Tekken 8 opublikowanym niedawno przez Capcom. Jego nowy wygląd motocyklisty jest niesamowity, a on sam nadal zadaje mocne ciosy. Paul woli używać pięści niż kopać lub rzucać przeciwnikami w walce, co można zobaczyć na poniższym filmie.

 

 

Zamknięte testy alfa Tekkena 8

Capcom potwierdził już, że Tekken 8 nie będzie częścią tegorocznego składu turniejowego EVO, ale nie oznacza to, że gra nie będzie obecna na imprezie. Pierwsze zamknięte testy alfa Tekken 8 odbędą się podczas EVO Japan w ostatni weekend tego miesiąca, a po nich pojawią się kolejne. Testy odbędą się w trybie offline, ale do udziału w nich można zgłosić się na oficjalnej stronie internetowej, gdzie znajdują się również dodatkowe informacje na temat pozostałych elementów i nowego systemu walki w Tekken 8.

Tekken 8 nie ma jeszcze daty premiery, ale Capcom koncentruje się obecnie na kampanii marketingowej i spodziewamy się wielu dodatkowych informacji na temat gry w nadchodzących miesiącach. Przypominamy, że najlepsze ceny kluczy cyfrowych do Tekken 8 w przedsprzedaży na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X/S są już dostępne w naszej porównywarce.

108.92zł
Tekken 8
Tekken 8
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare