K4G BG 4 EN
 
 

Tekken 8 ujawnia zwiastun rozgrywki Kumy

Tekken 8 ujawnia zwiastun rozgrywki Kumy

Bandai Namco ujawniło gameplay kolejnej ze swoich kultowych postaci. Kuma powraca wraz z 32 postaciami, które utworzą listę Tekken 8. Wcześniej w tym roku wydawca zaprezentował zwiastuny rozgrywki dla innych postaci, takich jak Nina Williams i Hwoarang, wraz z nowicjuszami Azuceną, Victorem i Reiną w Tekken 8.

Na razie Bandai Namco oświadczyło, że gra będzie zawierać 32 wojowników. Biorąc jednak pod uwagę współczesne praktyki w branży gier, nie wątpilibyśmy, gdyby w przyszłości pojawiły się nowe w formie DLC i/lub przepustki sezonowej. Jeśli planujesz zagrać w Tekken 8 na PC, upewnij się, że spełniasz jej wymagania, aby gra działała bezbłędnie.

 

 

Kuma zachowuje swój kultowy zestaw ruchów z poprzednich tytułów Tekken, wykorzystując zarówno stare techniki, jak i nowe. Wiele z nich polega na wykorzystaniu łososia jako broni do zadawania poważnych obrażeń przeciwnikom. Jego Rage Art, w szczególności, przekształca tego samego łososia w pocisk, eksplodującą latającą Pandę, jak widzimy w zwiastunie. W poprzednich Tekkenach Panda była skórką dla Kumy, ale była również uważana za odrębną postać. Od tego czasu stała się unikalną postacią.

Niektórzy spostrzegawczy fani zauważyli, że Kuma nosi coś, co wydaje się być strojem Heihachi Mishimy, jego mistrza. Heihachi zginął w Tekken 7 i pomimo jego wcześniejszych pokazów odporności, reżyser Katsuhiro Harada wspomniał, że tym razem definitywnie odszedł.

Czy wiedzieliście, że Tekken posiada rekord świata w kategorii "Najdłużej trwająca fabuła w grach wideo?" Można by się spodziewać, że rekord ten należy do gier RPG lub serii narracyjnych, ale należy on do zawodników Turnieju Króla Żelaznej Pięści. Rekord twierdzi, że ta sama fabuła jest kontynuowana od pierwszej gry. Tekken 8 kontynuuje historię po zakończeniu Tekken 7, w którym Heihachi Mishima odszedł. Teraz uwaga skupia się na rywalizacji innego ojca i syna, Jina Kazamy i Kazuyi Mishimy.

Tekken 8 wskoczył również na modłę Street Fighter 6 i dodał nowy schemat sterowania o nazwie Special Style, łączący Easy Combo i Assist z Tekken 7, aby uczynić go łatwiejszym i bardziej dostępnym dla nowicjuszy w grach walki. Wieloletni fani mogą korzystać z Arcade Style i mieć taki sam schemat sterowania jak zawsze.

Tekken 8 ukaże się 26 stycznia 2024 roku na PlayStation 5, Windows i Xbox Series X/S. Możesz sprawdzić naszą porównywarkę najtańszych ofert cdkeyów do Tekken 8 i odkryć wszystko, co ma do zaoferowania nowa odsłona jednej z najbardziej klasycznych serii bijatyk.

191.42zł
Tekken 8
Tekken 8
Wejdź do akcji z Pacific Drive, gdzie szybkie wyścigi i ekscytujące wyzwania czekają na ciebie za każdym zakrętem. Jesteś gotów przetestować swoje umiejętności na wybrzeżnych drogach? Przygoda zaczyna się tutaj.
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare