Instant Gaming EU
 
 

Tekken 8 przygotowuje się do premiery z podsumowaniem fabuły

Tekken 8 przygotowuje się do premiery z podsumowaniem fabuły

Zaledwie dwa tygodnie przed premierą Tekken 8, Bandai Namco ujawniło już ogromną listę postaci, które gracze będą mogli wybrać, aby spróbować zostać zwycięzcą kolejnego Turnieju Króla Żelaznej Pięści. Gra będzie zawierać największą listę postaci w serii, aby zapewnić wyjątkowe wrażenia, które wprowadzą również nowe mechaniki rozgrywki. Ale seria Tekken ma długą historię i czasami łatwo zapomnieć, jak doszliśmy do obecnej sytuacji.

Pełne podsumowanie historii

Konflikt między Kazuyą Mishimą i Jinem Kazamą ma bardzo głębokie korzenie. Na szczęście Banai Namco opublikowało nowe wideo, które pozwala wszystkim graczom przejrzeć całą fabułę serii Tekken do tego momentu. W filmie Brian Cox opowiada o wszystkich szczegółach, które należy znać przed rozpoczęciem gry w Tekken 8, aby wiedzieć kto, gdzie, dlaczego, jak i kiedy.

 

 

Historia dziedziczenia diabelskiego genu jest pełna krwi i przemocy między ojcami i synami. Tekken 8 zakończy kolejny rozdział ostatecznym starciem pomiędzy Kazuyą i Jinem. Gdy stawką jest los całej ludzkości, wielu wojowników będzie zaangażowanych w kolejną bitwę Króla Żelaznej Pięści, ale kulminacja historii wydaje się mieć dwóch bohaterów. Tekken 8 ujawni rolę każdego uczestnika w ostatecznym wyniku.

Premiera Tekken 8 zaplanowana jest na 25 stycznia 2024 roku na PS5, Xbox Series i PC. Będzie to powrót kultowej serii bijatyk, na który czeka legion fanów. Jeśli jesteś jednym z nich, pamiętaj, aby odwiedzić naszą porównywarkę, aby kupić najtańszy cdkey do gry Tekken 8 na wybraną platformę i skorzystać z najlepszych rabatów.

136.05zł
Tekken 8
Tekken 8
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare