Instant Gaming EU
 
 

Tekken 8 ma spektakularny zwiastun fabularny

Tekken 8 ma spektakularny zwiastun fabularny

Wygląda na to, że wszystko jest już gotowe na premierę Tekken 8. Bandai Namco poświęciło swój czas, aby wyjaśnić wszystkie nowości i funkcje, które przyniesie kolejna odsłona serii bijatyk. Ujawniono również wielu wojowników, którzy będą obecni w grze w momencie premiery, w tym Yoshimitsu, który powróci w Tekken 8.

 

 

Ekscytująca historia

Tekken 8 będzie zawierał w sumie 32 wojowników w momencie premiery. Będziesz mógł walczyć z nimi w kilku trybach rozgrywki, ale jednym z najbardziej ekscytujących będzie tryb fabularny, który przyniesie kolejny epizod konfliktu między Jinem Kazamą i Kazuyą Mishimą. Dzięki większej niż kiedykolwiek liczbie filmów, tryb ten może przynieść zakończenie długotrwałej rywalizacji między nimi. Bandai Namco rzuciło nieco światła na fabułę dzięki nowemu zwiastunowi, który pozwala nam zerknąć na wydarzenia, które będą miały miejsce w Tekken 8.

 

 

Tryb fabularny będzie płynnie łączył epickie pojedynki z imponującymi bitwami, aby zapewnić graczom wyjątkowe wrażenia, ale to tylko wierzchołek góry lodowej. Tekken 8 będzie zawierał inne nowości, takie jak Arcade Quest, nowy tryb rozgrywki, który będzie działał jako swego rodzaju samouczek osadzony w stylizowanej wersji świata gry. Oczywiście Tekken 8 nie pozostawi w tyle bitew wieloosobowych, które zawsze były ulubieńcem fanów.

Premiera Tekken 8 została zaplanowana na 26 stycznia 2024 roku na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Grę można jednak wypróbować za darmo, grając w jej wersję demonstracyjną. Jest ona obecnie dostępna na PS5, a w przyszłym tygodniu trafi na PC i konsolę Microsoftu. Jeśli chcesz kupić cdkey Tekken 8 w najlepszej cenie, wszystko co musisz zrobić, to skorzystać z naszej porównywarki, aby sprawdzić najlepsze oferty.

137.91zł
Tekken 8
Tekken 8
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare