Instant Gaming EU
 
 

Film otwierający Tekken 8 ujawnia pierwszą postać z DLC

Film otwierający Tekken 8 ujawnia pierwszą postać z DLC

Premiera Tekken 8 tuż za rogiem, a Bandai Namco kończy promocję gry. Mieliśmy okazję obejrzeć mnóstwo materiałów z gry, w tym prezentację wielu wojowników, którzy będą dostępni w grze. Niedawno obejrzeliśmy szczegółowe podsumowanie fabuły serii, od pierwotnego konfliktu między Kazuyą i Heiachim po wrogość między Jinem i jego ojcem jako ostatnimi nosicielami diabelskiego genu. Tekken 8 zakończy ten konflikt spektakularnym starciem, ale w grze pojawi się również szeroka gama wojowników, którzy wezmą udział w kolejnym turnieju King of the Iron Fist.

Film otwierający

Bandai Namco opublikowało właśnie nowy film, który prezentuje scenę otwierającą grę. Jest to krótkie wideo, które ujawnia wielu wojowników, którzy pojawią się w Tekken 8 w momencie premiery. Jednak w filmie znalazło się również miejsce na pokazanie kilku szczegółów na temat animacji i procesu przechwytywania ruchu w grze oraz dodatków, które Tekken 8 otrzyma w pierwszym sezonie. Materiał skupia się na Eddiem, który będzie dostępny jako postać DLC wiosną przyszłego roku. W Tekkenie 8 będą dostępne jeszcze trzy postacie w 2024 roku, ale nie zostały one jeszcze ogłoszone.

 

 

Tekken 8 będzie konkurować ze Street Fighter 6 i Mortal Kombat 1 o tytuł najlepszej bijatyki w tym roku, ale jest całkiem prawdopodobne, że już wybrałeś swoją ulubioną serię bijatyk. Jeśli chcesz być gotowy na premierę gry, odwiedź naszą porównywarkę i sprawdź najlepsze zniżki na klucze Tekken 8 już dziś.

136.49zł
Tekken 8
Tekken 8
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare