Wypróbuj Tekken 8 za darmo dzięki wersji demonstracyjnej

Wypróbuj Tekken 8 za darmo dzięki wersji demonstracyjnej

Bandai Namco już od dłuższego czasu udostępnia fanom serii Tekken liczne materiaływideo pokazujące ekscytującą rozgrywkę, nowe mechaniki i mnóstwo postaci, które pojawią się w Tekken 8. Ogromna społeczność czeka na kolejną odsłonę serii bijatyk i w końcu nastąpi to w przyszłym miesiącu. Wygląda jednak na to, że będziesz mógł wypróbować grę wcześniej, ponieważ demo Tekken 8 będzie dostępne w tym tygodniu.

Przygotuj się do walki!

Bandai Namco ogłosiło, że w tym tygodniu na konsolach PlayStation 5 pojawi się darmowe demo Tekken 8. Demo będzie dostępne dla wszystkich graczy na next-genowej konsoli Sony już jutro. Pozostali gracze będą musieli poczekać do kilku dni, aby odkryć nowości, które zawiera Tekken 8, ponieważ premiera dema na PC i Xbox Series X/S odbędzie się tydzień później.

 

 

Demo Tekken 8 będzie grywalne w trybie offline i będzie zawierać kilka trybów dla jednego gracza. Będzie można rozegrać pierwszy rozdział w trybie fabularnym "The Dark Awakens", pierwszy rozdział w trybie Arcane Quest, Super Ghost Battle, a także uzyskać częściowy dostęp do Versus i Gallery. W wersji demonstracyjnej pojawi się tylko kilku z 32 wojowników dostępnych w momencie premiery, a mianowicie Jin, Kazuya, Nina i Paul. Będziesz mógł walczyć z nimi do woli na etapach Sanctum, Yakushima i Urban Square.

Postępy poczynione w wersji demonstracyjnej Tekken 8 nie zostaną zapisane, więc wystarczy skupić się na czerpaniu przyjemności z gry. Skorzystaj z okazji, aby wypróbować grę przed premierą i zacznij ćwiczyć nowe kombinacje. Pamiętaj, że nasza porównywarka jest najlepszym źródłem tanich kluczy Tekken 8, aby rozpocząć grę 26 stycznia 2024 roku.

104.25zł
Tekken 8
Tekken 8
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare