Instant Gaming EU
 
 

Tekken 8 nabiera rozpędu po wielkiej premierze

Tekken 8 nabiera rozpędu po wielkiej premierze

Wydany kilka dni temu Tekken 8 nie był pozbawiony problemów, ale były one spowodowane głównie ogromną liczbą graczy próbujących zagrać w tę grę. Najnowsza odsłona jednej z najpopularniejszych serii gier wideo jest wielkim sukcesem, który przekonał zarówno ogromną społeczność graczy, którzy z niecierpliwością czekali, aby w nią zagrać, jak i specjalistyczną prasę. Wszystkie recenzje są zgodne, że Tekken 8 to niesamowity tytuł, który łączy w sobie nowe i ekscytujące funkcje rozgrywki z niespotykaną dotąd dostępnością, aby zaoferować każdemu graczowi wyjątkowe wrażenia.

Przepełnione serwery

Oczekiwano, że wielu graczy ustawi się w kolejce, aby zagrać w Tekkena 8 pierwszego dnia. Jednak ogromny napływ graczy spowodował pewne problemy z serwerami podczas weekendu. Zostało to zauważone przez Bandai Namco i reżysera Tekken 8, Katsuhiro Haradę, którzy szybko rozpoczęli prace nad naprawieniem tych problemów.

 

 

Na szczęście problemy te zostały wkrótce rozwiązane i Tekken 8 działa teraz zgodnie z przeznaczeniem na wszystkich platformach. Podczas gdy Bandai Namco nie ujawniło jeszcze oficjalnych liczb dotyczących premiery, gra pokazywała bardzo dobre liczby na Steamie, które pozostawiają daleko w tyle te osiągnięte przez jego poprzednika. Ponieważ Tekken 8 nabiera rozpędu, liczby te z pewnością wzrosną w nadchodzących dniach.

 

 

Obok Mortal Kombat 1 i Street Fighter 6, trzeci wielki konkurent do tronu bijatyk jest wreszcie dostępny. Tegoroczne EVO będzie bez wątpienia bardziej ekscytujące niż kiedykolwiek, ponieważ gracze mają wystarczająco dużo czasu, aby przygotować się i przećwiczyć nową mechanikę rozgrywki.

Z imponującą listą postaci do wyboru i mnóstwem ekscytujących funkcji, Tekken 8 ma szansę stać się najlepszą bijatyką 2024 roku. Skorzystaj z naszej porównywarki, aby kupić cyfrowy kod do gry Tekken 8 w najlepszej cenie, jeśli nie chcesz przegapić tego, co ma do zaoferowania.

135.87zł
Tekken 8
Tekken 8
  • Oficjalna strona : Tekken 8 Ultimate Pack
  • Kategorie : Gry akcji
  • Edytor : BANDAI NAMCO Entertainment
  • Deweloper : BANDAI NAMCO Entertainment
  • Tryby : Solo, Multiplayer
  • Data wydania : 26 stycznia 2024
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare