Tekken 8 pokazuje Ninę Williams w akcji

Tekken 8 pokazuje Ninę Williams w akcji

Zapowiedź Tekken 8 sprawiła, że zaczęliśmy zastanawiać się nad nowymi funkcjami, które gra będzie zawierać. Wprowadzanie innowacji w grach walki przy jednoczesnym zapewnieniu fanom oczekiwanej przez nich zawartości może być dość trudne, zwłaszcza w przypadku długoletnich serii, takich jak Tekken, która jest na szczycie wraz ze Street Fighter od samego początku. W nowej odsłonie popularnej serii powróci wielu kultowych wojowników, a Bandai Namco właśnie potwierdziło pojawienie się Niny Williams w nowym filmie z rozgrywki, który pokazuje ją w zupełnie nowym stroju. Możesz odkryć wiele jej klasycznych i nowych ataków i kombinacji w poniższym filmie z rozgrywki.

 

Tekken 8 zawiera nowy system walki

Wideo zostało ujawnione z okazji globalnych finałów Tekken World Tour 2022 i towarzyszy mu inne, które rzuca światło na nową mechanikę rozgrywki w Tekken 8. Bandai Namco chce faworyzować bardziej agresywny styl rozgrywki i wprowadziło kilka zmian, które zmierzają w tym kierunku. System Rage powróci w Tekken 8, ale Rage Drives zostały usunięte. Rage Arts będą zadawać więcej obrażeń, im niższy jest poziom zdrowia gracza, a komendy ich aktywacji zostały ujednolicone dla wszystkich graczy, którzy mogą je teraz uruchamiać, naciskając "do przodu po przekątnej w dół i oba ciosy".

Tekken 8 pozwoli ci również odzyskać utracone zdrowie dzięki systemowi Recoverable Gauge. Część zdrowia utraconego podczas blokowania pojawi się jako biały pasek i będzie można go odzyskać przez ograniczony czas, jeśli uda się zadać przeciwnikom kilka trafień lub zmusić ich do blokowania.

Następnie mamy system ciepła, który pozwala wojownikowi wzmocnić się na krótki czas. Gdy jesteś w stanie gorąca, niektóre ataki są wzmocnione, twoje uderzenia zadają obrażenia nawet po zablokowaniu, a ty możesz wykonywać ataki specjalne Heat Smash i Heat Dash. Możesz wejść w stan gorąca na żądanie raz na rundę i trwa on 10 sekund, ale trafienie przeciwnika zatrzyma licznik czasu, więc można go przedłużyć, jeśli przejdziesz do ofensywy.

Dzięki tym dodatkom nowy system walki w Tekken 8 zdecydowanie faworyzuje graczy ofensywnych, ale także sprawia, że gra jest znacznie bardziej taktyczna. Wykorzystanie Heat System będzie decydujące w wielu meczach. Niestety, będziemy musieli jeszcze trochę poczekać, aby się nim cieszyć, ponieważ Tekken 8 wciąż nie ma daty premiery. Możesz jednak sprawdzić najlepsze ceny, aby zamówić kod na Tekken 8 w przedsprzedaży na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X/S.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

210.79zł
Tekken 8
Tekken 8
Reward Event Will you embrace the challenge of entering the world of Lies Of P and uncovering its mysteries while facing its most cunning foes? Are you ready for the next chapter in Lies Of P?
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare