Tekken 8 przedstawia nowego Jina Kazamę

Tekken 8 przedstawia nowego Jina Kazamę

Po niedawnym ujawnieniu Tekken 8 podczas State of Play, Bandai Namco kontynuuje kampanię marketingową nadchodzącej bijatyki. Widzieliśmy zwiastuny rozgrywki dla Niny Williams i Kazuyi Mishimy, które ujawniły ich nowe ruchy i wygląd. Ostatni z nich może nawet przekształcić się w coś w rodzaju diabła w walce. Teraz przyszła kolej na innego kultowego wojownika z serii, Jina Kazamę, który pokazuje swoje akrobatyczne ruchy i śmiercionośne uderzenia w zupełnie nowym klipie.

Wideo ujawnia nie tylko zupełnie nowe ruchy i efektowne kombinacje, ale także przyciągający wzrok odnowiony styl graficzny Tekkena 8, który wygląda o wiele bardziej spektakularnie niż jego poprzednik. Niestety, fani muszą jeszcze długo poczekać, aż będą mogli zagrać w grę. Bandai Namco ma ją wydać w tym roku fiskalnym, ale nie nastąpi to w najbliższym czasie. Tekken 7 został potwierdzony jako część składu tegorocznego EVO. Turniej w USA zaplanowano na 4 sierpnia (kolejny odbędzie się w Japonii znacznie wcześniej), co bezpośrednio wskazuje na premierę Tekken 8 jesienią lub nawet na początku 2024 roku.

 

 

Przynajmniej obecna polityka marketingowa gry niemal gwarantuje, że w nadchodzących miesiącach zobaczymy więcej filmów z rozgrywki, ponieważ jest sporo wojowników, którzy nie zostali jeszcze ujawnieni.

Tekken 8 przywróci nie tylko najlepszą mechanikę walki i mnóstwo kultowych i nowych wojowników do wyboru, ale także nowy tryb World Tour, system Heat i powrót Juna Kazamy do serii po 25 latach nieobecności. Zachęcamy do sprawdzenia najlepszych cen, aby kupić Tekken 8 najtaniej przed premierą w naszej porównywarce, jeśli nie chcesz przegapić tej wciągającej bijatyki.

104.25zł
Tekken 8
Tekken 8
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare