Instant Gaming EU
 
 

Tekken 8 ujawnia ostatnią postać

Tekken 8 ujawnia ostatnią postać

Odkąd Tekken 8 został zapowiedziany, byliśmy świadkami niekończącego się strumienia ujawnionych filmów pokazujących szeroką gamę postaci. Od kultowych postaci z poprzednich odsłon serii, takich jak Nina Williams, po nowicjuszy, takich jak Azucena, nowa odsłona będzie zawierała mnóstwo postaci do wyboru. Bandai Namco ujawniło ostatnią z nich, aby uzupełnić imponującą listę, która może zostać później rozszerzona za pośrednictwem DLC. W obecnej formie początkowy wybór postaci oferuje dużą różnorodność, jeśli chodzi o style walki, i na pewno znajdziesz taką, która pasuje do twoich preferencji.

Reina uzupełnia skład Tekken 8

Jeśli spodziewałeś się, że ostatnim wojownikiem w Tekken 8 będzie ktoś znajomy, możesz być rozczarowany, wiedząc, że jest to zupełnie nowa postać, która pojawia się po raz pierwszy w serii. Według reżysera Tekken 8, Kohei Ikedy, Reina "stosuje akrobatyczny styl walki zakorzeniony w Taido, wykorzystując szybkie i brutalne techniki, takie jak uderzenia nożem, brutalne ciosy i drapanie, które odzwierciedlają jej charakter".

 

 

Jak widać na filmie, Reina ma unikalny styl walki i może używać ruchów, które pozwalają jej błyskawicznie zmniejszyć dystans między nią a przeciwnikiem. Jest szczególnie skuteczna podczas walki w pobliżu ścian, wykonując pełne gracji ruchy, które może łączyć z niszczycielskimi uderzeniami, aby obezwładnić swoich wrogów.

Wraz z Reiną, Tekken 8 będzie zawierał łącznie 32 różne postacie w momencie premiery. Premiera gry została ostatecznie potwierdzona przez Bandai Namco. O tytuł kolejnego mistrza Turnieju Króla Żelaznej Pięści będzie można walczyć od 26 stycznia 2024 roku na PC, PlayStation 5 i Xbox Series. Jak zwykle, najlepsze oferty cdkeyów do Tekken 8 są już dostępne w naszej porównywarce.

123.90zł
Tekken 8
Tekken 8
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare