Eddy Gordo pojawia się dziś w Tekken 8

Eddy Gordo pojawia się dziś w Tekken 8

Tekken 8 oddaje do dyspozycji graczy szeroki wachlarz wojowników do wyboru. Kazuma i Jin to dwaj główni antagoniści, którzy napędzają fabułę serii w tym momencie. Ich ostateczne starcie jest najbardziej oczekiwaną walką w grze, która przywraca również inne kultowe postacie z serii, ale także zupełnie nowe, takie jak Azucena. Po kilku miesiącach, które pozwoliły graczom przyzwyczaić się do dynamiki gry, Bandai Namco wypuszcza pierwszą z przewidywalnej długiej listy postaci DLC, które pojawią się w Tekken 8 w przyszłości. Mowa oczywiście o Eddym Gordo, którego film prezentacyjny możecie obejrzeć poniżej.

 

 

Mistrz capoeiry

Brazylijski wojownik powraca w Tekken 8, aby zadziwić publiczność swoim imponującym stylem capoeiry, który pozwala mu wyprowadzać potężne kopnięcia, poruszając się i unikając płynnie w całym scenariuszu. Eddie jest ulubieńcem fanów ze względu na jego zdolność do kopania przeciwników pod każdym kątem, co sprawia, że blokowanie jego ataków jest dość problematyczne. Jednak możesz być w stanie go skontrować i mieć łatwiejszy czas, jeśli zbliżysz się bardzo blisko do ataku chwytającego i nie pozwolisz mu zachować odpowiedniego dystansu do rzucania kopnięć. Eddy Gordo z pewnością będzie interesującym dodatkiem do listy Tekken 8. Eddy Gordo jest dostępny już dziś dla wszystkich posiadaczy przepustki sezonowej Tekken 8, a 4 kwietnia będzie można go kupić jako samodzielną postać. Eddy będzie towarzyszył trzem innym wojownikom, którzy zostaną wydani w Sezonie 1 gry.

Tekken 8, obok Street Fighter 6 i Mortal Kombat 1, jest jedną z najpopularniejszych bijatyk i kontynuacją długowiecznej serii gier wideo z wieloma ulepszeniami rozgrywki, nowymi systemami walki i wieloma innymi ekscytującymi dodatkami. Jeśli chcesz walczyć o tytuł kolejnego Króla Żelaznej Pięści, skorzystaj z naszej porównywarki, aby sprawdzić najlepsze zniżki na Tekken 8 i zanurzyć się w epickiej walce.

104.40zł
Tekken 8
Tekken 8
  • Oficjalna strona : Tekken 8 Ultimate Pack
  • Kategorie : Gry akcji
  • Edytor : BANDAI NAMCO Entertainment
  • Deweloper : BANDAI NAMCO Entertainment
  • Tryby : Solo, Multiplayer
  • Data wydania : 26 stycznia 2024
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare