Instant Gaming EU
 
 

Zatwardziały fan Elden Ring narysował nową mapę DLC Shadow of the Erdtree wyłącznie na podstawie 4-minutowego zwiastuna

Zatwardziały fan Elden Ring narysował nową mapę DLC Shadow of the Erdtree wyłącznie na podstawie 4-minutowego zwiastuna

21 lutego BANDAI NAMCO opublikowało zwiastun i ogłosiło datę premiery swojego najnowszego rozszerzenia do gry Elden Ring, ku uciesze fanów "Soulsów", którzy z niecierpliwością oczekiwali go od dwóch lat.

Transmisja na żywo z ogłoszenia DLC na YouTube, zatytułowana "ELDEN RING: Shadow of the Erdtree | Official Gameplay Reveal Trailer" przyciągnął rekordową liczbę widzów. Zwiastun prezentował rozszerzenie systemu rozgrywki, w tym nowe bronie, zaklęcia i wyposażenie. W krótkim czasie wywołał sensację i wygenerował ogromną falę oczekiwania ze strony społeczności graczy, obiecując epickie bitwy, ogrom gigantycznych bossów i oczywiście zupełnie nową tajemniczą krainę, którą gracze będą mogli eksplorować "niezliczoną ilość razy". A zaledwie dzień później hardkorowy fan na forum /Eldenring na Redditcie opublikował kompletny szkic świata w DLC Shadow of The Erdtree.

Najbardziej zaskakujące jest to, że osoba ta dokonała tego wyłącznie na podstawie drobnych szczegółów w zaledwie kilkuminutowym filmie opublikowanym na kanale YouTube wydawcy.


Elden ring DLC map

"Spekulacje na temat mapy Elden Ring DLC z załączonymi obrazami referencyjnymi wykonane wyłącznie przeze mnie, po prostu musiałem to zrobić." ZyoidaX - autor postu na Reddicie.

Dzięki bardzo szczegółowym obrazom w poście udostępnionym przez ZyoidaX można zobaczyć znaczny wysiłek, jaki włożył. Mówi się, że uchwycił każdą nieruchomą klatkę zawierającą punkty orientacyjne w zwiastunie, oznaczył je i nazwał, a następnie przeanalizował i naszkicował mapę na podstawie zebranych szczegółów.

Użytkownicy Reddita i wierni fani gry wyrazili swój podziw dla talentu ZyoidaXa, chwaląc go za poświęcenie i dbałość o szczegóły oraz dziękując mu za oddanie rosnącej społeczności Elden Ring. Niektórzy twierdzili nawet, że jego rysunek bardzo przypomina rzeczywistą mapę w nadchodzącym DLC. Chociaż informacje te nie zostały zweryfikowane, sam Miyazaki - dyrektor kreatywny, projektant, scenarzysta i prezes FromSoftware, stwierdził w wywiadzie dla Eurogamer 21 lutego 2024 roku, że obszar w najnowszym rozszerzeniu Shadow of The Erdtree będzie równy lub większy niż region Limgrave w podstawowej wersji gry.

DLC Shadow of The Erdtree do Elden Ring oficjalnie zadebiutuje 21 czerwca tego roku na platformach sieciowych PS5|PS4, Xbox Series X|S, Xbox ONE i PC. W jego skład wchodzą dwie edycje: Shadow of Erdtree Edition (gra podstawowa z DLC) oraz Deluxe Edition (zawiera ekskluzywną ścieżkę dźwiękową i artbook). Gracze, którzy posiadają już podstawową grę, mogą również zdecydować się na edycję Premium Bundle, która zawiera DLC oraz ekskluzywną ścieżkę dźwiękową i artbook.

Aby uzyskać najlepszą ofertę dla siebie, powinieneś skorzystać z naszej porównywarki w dLcompare, aby kupić Elden Ring i jego bardzo oczekiwane DLC Shadow of The Erdtree po obniżonej cenie.

167.31zł
Elden Ring
Elden Ring
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare