Elden Ring: Shadow of the Erdtree miażdży listy przebojów na Steamie

Elden Ring: Shadow of the Erdtree miażdży listy przebojów na Steamie

Elden Ring: Shadow of the Erdtree jest wreszcie dostępny i okazuje się być wszystkim, czego oczekiwali gracze, a nawet oferuje nieco więcej. Nie tylko wszystkie recenzje, które chwaliły dodatek i przyznawały mu niesamowite oceny, były słuszne, ale jest on również większy niż się spodziewaliśmy, a reakcja społeczności na premierę jest bardzo pozytywna. Zaledwie kilka godzin po premierze rozszerzenia liczba jednoczesnych graczy eksplorujących Krainy Cienia wzrosła do prawie 600 000. Obecnie gra utrzymuje się na stabilnym poziomie powyżej 550 000 graczy, a Shadow of the Erdtree jest drugim najlepiej sprzedającym się tytułem na platformie Valve. Kilka tysięcy przytłaczająco pozytywnych recenzji potwierdza, że FromSoftware stworzyło rozszerzenie, które niektórzy już uważają za lepsze od głównej gry, co jest czymś wyjątkowym, biorąc pod uwagę, że Elden Ring jest jedną z największych gier wszechczasów.

To dopiero początek

Najbardziej imponującą rzeczą w tych liczbach jest to, że prawdopodobnie wzrosną one jeszcze dziś. Jest piątek i będzie znacznie więcej graczy z wolnym czasem, którzy wykorzystają go na odkrycie wszystkiego, co rozszerzenie ma do zaoferowania, w tym nowych broni, bossów i niezbadanych krain.

 

 

Jeśli jeszcze nie odkryłeś rozszerzenia, naprawdę powinieneś rozważyć skorzystanie z naszej porównywarki, aby kupić najtańszy klucz do gry Elden Ring: Shadow of the Erdtree na wybraną platformę. Rozszerzenie jest dostępne na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X/S.

Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym graczem Elden Ring, czy też nie masz żadnego wcześniejszego doświadczenia w tej epickiej przygodzie, musisz pamiętać, że jedynym sposobem na uzyskanie dostępu do zawartości w rozszerzeniu jest pokonanie dwóch wymagających bossów, Radahna i Mohga. Należy również pamiętać, że zalecany poziom, aby stawić czoła potworom i niebezpieczeństwom, które napotkasz w Elden Ring: Shadow of the Erdtree, to 150. Odważenie się na wkroczenie do rozszerzenia bez spełnienia tego wymogu z pewnością udowodni, że jesteś odważny, ale będzie również oznaczać, że najprawdopodobniej zostaniesz szybko i bezlitośnie zmasakrowany.

125.28zł
Elden Ring
Elden Ring
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare