Elden Ring: Shadow of the Erdtree otrzymuje niesamowitą ocenę na Metacritic

Elden Ring: Shadow of the Erdtree otrzymuje niesamowitą ocenę na Metacritic

Mówiliśmy już wiele o nadchodzącym rozszerzeniu do Elden Ring, które wkrótce będzie dostępne do gry. Elden Ring: Shadow of the Erdtree jest jedną z najbardziej oczekiwanych premier 2024 roku, mimo że jest tylko rozszerzeniem. Sukces Elden Ring sprawił, że rozszerzenie zyskało wiele uwagi ze strony specjalistycznej prasy i graczy, a wraz z publikacją pierwszych recenzji rozszerzenia wszystko wskazuje na to, że będzie to jedna z największych premier 2024 roku. Elden Ring nie każdemu przypadnie do gustu, głównie ze względu na wysoki poziom trudności, który czasami może prowadzić do poważnej frustracji. Niemniej jednak, trudno jest prześcignąć tę grę, ponieważ jest to jedna z najlepszych przygodówek akcji, jakie kiedykolwiek powstały.

Podążając śladami Dark Souls pod względem walki, gra stawia cię przeciwko gigantycznym wrogom, którzy mogą wymazać cię z istnienia jednym atakiem. Gra zachęca cię do bycia uważnym przez cały czas, gdy próbujesz zapamiętać wzorce ataków i wykonać piękny taniec uników, bloków i ataków, który z pewnością zakończy się twoją śmiercią, jeśli nie uda ci się wykonać go do perfekcji. Elden Ring: Shadow of the Erdtree wkrótce rozszerzy grę o nowy region, więcej bossów i mnóstwo nowych broni, oferując nowe możliwości sprawdzenia swoich umiejętności i wytrwałości.

 

 

Idealne rozszerzenie

Jak zwykle, przed premierą Elden Ring: Shadow of the Erdtree, rozszerzenie zostało poddane analizie przez wiele źródeł, a wyniki są w większości znakomite. Wszyscy spodziewali się, że będzie dobre, ale okazuje się, że według niektórych źródeł jest już uważane za najlepsze wszechczasów. Elden Ring: Shadow of the Erdtree ma niesamowity wynik 95 na Metacritic, co jest najwyższym wynikiem wszechczasów dla kiedykolwiek wydanego rozszerzenia i tylko jeden punkt poniżej samej gry podstawowej.

Taki wynik jest tylko potwierdzeniem jakości pracy FromSoftware, do czego fani są przyzwyczajeni. Jeśli jesteś wśród nich, a Elden Ring jest jedną z twoich ulubionych gier, nie wahaj się skorzystać z naszej porównywarki, aby kupić Elden Ring: Shadow of the Erdtree przed jutrzejszą premierą i przygotować się do eksploracji Krain Cienia.

125.28zł
Elden Ring
Elden Ring
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare