Instant Gaming EU
 
 

Elden Ring: Shadow of Erdtree otrzymuje epicki zwiastun fabularny

Elden Ring: Shadow of Erdtree otrzymuje epicki zwiastun fabularny

The Lands Between zapowiada się na wstrząśnięte nadejściem Shadow of the Erdtree, DLC do Elden Ring, które ukaże się 21 czerwca na wszystkich platformach, na których dostępna jest gra. Wraz z nowym zwiastunem, FromSoftware podkreśliło narrację gry w epicki sposób. Historia wprowadzi bezprecedensowy rozdział w Krainie Cienia, obejmujący jeszcze bardziej niebezpieczne lochy, bossów tak wymagających, jak tych w podstawowej grze i, oczywiście, wciągające doświadczenie na niezbadanym terytorium.

 

 

Jak pokazano na filmie, Elden Ring: Shadow of the Erdtree ujawni więcej szczegółów na temat losów Miquelli, brata Malenii, który odegra centralną i życzliwą rolę. Z drugiej strony, Messmer jest praktycznie potwierdzony jako główny czarny charakter, pojawiający się z ognistymi rudymi włosami pośród płomieni. Chociaż zwiastun jest tajemniczy i zdziwił fanów Elden Ring jeszcze bardziej, oczywiste jest, że świat stworzony przez Miyazakiego i George'a R.R. Martina jest niezwykle ekspansywny i wciąż ma wiele do zaoferowania. Nic więc dziwnego, że FromSoftware jest otwarte na tworzenie nowych gier w świecie Elden Ring.

W kwestii rozgrywki, jak wspomniał Hidetaka Miyazaki, gracze napotkają trudność podobną do drugiej części podstawowej gry, co wskazuje na to, że FromSoftware przygotowało dla swojej społeczności wyjątkowe wyzwanie. Według niego obszar Elden Ring: Shadow of the Erdtree będzie mniej więcej wielkości mapy Limgrave. Zapytany jednak o czas trwania DLC, Miyazaki odmówił komentarza. Wspomniał, że kiedy wcześniej stwierdził, że Elden Ring będzie trwał średnio 30 godzin, wielu graczy oskarżyło go o kłamstwo, więc tym razem postanowił nie odpowiadać na pytanie.

FromSoftware słynie nie tylko z posiadania godnej pozazdroszczenia linii gier, ale także z wydawania zapowiedzi i gier w czasach, które onieśmielają innych deweloperów. Elden Ring został wydany w tym samym tygodniu co Horizon Forbidden West i wielu twierdzi, że ten drugi został przyćmiony z tego powodu. Naoki Yoshida, dyrektor Final Fantasy XIV, wspomniał, że przełożył premierę Final Fantasy XIV: Dawntrail, aby uniknąć premiery w tym samym tygodniu co DLC Elden Ring.

Jeśli jest coś, co nam to pokazuje, to fakt, że inni deweloperzy zarówno szanują, jak i obawiają się potęgi i sukcesu gier FromSoftware, zwłaszcza GOTY z 2022 roku. Elden Ring: Shadow of the Erdtree pojawi się 21 czerwca na PlayStation 4|5, Xbox One, Xbox Series i PC. Jeśli chcesz zabezpieczyć swoją kopię, sprawdź nasze najlepsze rabaty na Elden Ring: Shadow of the Erdtree i przygotuj się na podróż do Krainy Cienia.

142.20zł
Elden Ring
Elden Ring
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare