Elden Ring sprzedał się w ponad 25 milionach egzemplarzy na całym świecie

Elden Ring sprzedał się w ponad 25 milionach egzemplarzy na całym świecie

Elden Ring to prawdziwe arcydzieło i jedna z najpopularniejszych gier Soulslike'owych, jakie kiedykolwiek powstały. Nie ma co do tego żadnych wątpliwości. Wysoki poziom trudności, unikalne lokacje i najlepszy system walki sprawiają, że jest to prawdziwy klejnot, który powinien znaleźć się w każdej bibliotece gier wideo. Zbliżająca się premiera rozszerzenia Elden Ring: Shadow of the Erdtree uczyni ją jeszcze większą i lepszą dzięki dodaniu nowych broni, bossów i zupełnie nowego obszaru do eksploracji, Lands of Shadow. Oczekiwania związane z wydaniem rozszerzenia są dość wysokie i z pewnością zwiększą imponujące liczby, które Elden Ring już osiągnął.

Kolosalny kamień milowy

Nie jest łatwo sprzedać ponad 25 milionów egzemplarzy gry na całym świecie, ale Elden Ring osiągnął to zaledwie tydzień przed oficjalną datą premiery Elden Ring: Shadow of the Erdtree. Liczba ta jest imponująca nawet jak na grę, w którą można grać od ponad dwóch lat. To także dowód na to, że gatunek Soulslike jest popularny jak nigdy dotąd, zwłaszcza gdy są to gry od twórców Dark Souls i Bloodborne. Poziom jakości dzieł FromSoftware wybija się ponad wiele innych, a ich ekstremalny poziom trudności stał się znakiem rozpoznawczym studia.

 

 

Elden Ring: Shadow of the Erdtree będzie doskonałym uzupełnieniem oryginalnej gry i z pewnością przyciągnie uwagę wielu graczy. Może on jednak nie być dostępny dla wszystkich graczy, którzy posiadają grę na starcie. Aby uzyskać dostęp do zawartości rozszerzenia, należy najpierw osiągnąć pewien cel. Aby odwiedzić Krainy Cienia, należy pokonać Gwiezdną Plagę Radahna w Zamku Redmane i Mohga, Władcę Krwi w Pałacu Mohgwyn, a to jest coś, co wielu graczy Elden Ring wciąż musi zrobić. Dlatego upewnij się, że włożysz trochę wysiłku w ich pokonanie, jeśli chcesz odkryć zawartość nowego rozszerzenia, gdy tylko zostanie ono wydane.

Jak zwykle, możesz skorzystać z naszej porównywarki, aby sprawdzić najlepsze ceny i kupić tani cdkey do Elden Ring: Shadow of the Erdtree w dowolnym momencie, jeśli nie chcesz przegapić nowego rozszerzenia.

125.28zł
Elden Ring
Elden Ring
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare