Instant Gaming EU
 
 

Elden Ring: Shadow of the Erdtree chwalone we wszystkich recenzjach

Elden Ring: Shadow of the Erdtree chwalone we wszystkich recenzjach

Będziemy musieli jeszcze poczekać kilka tygodni, zanim będziemy mogli zanurzyć się w pierwszym i jedynym rozszerzeniu do Elden Ring. Po ogromnym sukcesie gry na wszystkich platformach deweloper FromSoftware włożył wiele wysiłku, aby Elden Ring: Shadow of the Erdtree było wystarczająco godne i wszystko wskazuje na to, że udało mu się osiągnąć ten cel. Wszystkie recenzje specjalistycznej prasy wskazują na niesamowite rozszerzenie, które jest większe niż oczekiwano i stanowi idealne uzupełnienie podstawowej gry. Z zupełnie nowym regionem do eksploracji, Krainą Cienia, ponad 10 nowymi bossami i kilkoma bossami pobocznymi oraz mnóstwem innych wrogów do pokonania, Shadow of the Erdtree obiecuje wiele godzin wymagającej zawartości, która również rozszerzy fabułę gry.

 

 

Najlepsze rozszerzenie

FromSoftware potwierdziło już, że zawartość w Elden Ring: Shadow of the Erdtree będzie równie trudna jak w podstawowej wersji gry, jeśli nie trudniejsza. Dlatego możesz być pewien, że zginiesz, i to dość często. Ale po niekończącej się frustracji i desperacji nastąpi ekscytująca radość, gdy w końcu pokonasz ostatniego bossa i będziesz mógł uznać ten nowy rozdział za zakończony. Oczywiście zawsze jest miejsce na dalszą eksplorację, ponieważ rozszerzenie będzie również zawierało mnóstwo sekretów, ponad sto nowych broni i osiem nowych rodzajów broni do odblokowania, w tym sztuki walki, które pozwolą ci walczyć gołymi rękami.

Ogólnie rzecz biorąc, Elden Ring: Shadow of the Erdtree to rozszerzenie, o które prosili fani, pod względem rozgrywki, nowości, grafiki i mechaniki. Większość recenzentów zgadza się co do tego i przyznaje mu dość wysoką ocenę. Nie ma znaczenia, czy jesteś doświadczonym weteranem Elden Ring, czy odkryłeś grę niedawno, Elden Ring: Shadow of the Erdtree to zdecydowanie pozycja obowiązkowa. Najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić, aby przygotować się na rozszerzenie, jest skorzystanie z naszej porównywarki, aby uzyskać tani cdkey do Shadow of the Erdtree i doskonalić swoje umiejętności zabijania wrogów w Elden Ring do 20 czerwca. Musisz ćwiczyć wszystko, co możesz, jeśli chcesz przetrwać w Krainie Cienia.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare